اسکای براون و کوکونا هیراکی در 12 سالگی جواز حضور در مسابقات المپیک را کسب می کنند

[ad_1]

هشتاد اسکیت بورد رسماً به مسابقات المپیک 2021 توکیو راه یافته اند و دو نامی که می خواهید از آنها مراقب باشید اسکای براون و کوکونا هیراکی است. این اسکیت بازان به ترتیب به نمایندگی از انگلیس و ژاپن در رده های سوم و ششم جهان در رشته پارک قرار دارند و این بدان معناست که آنها یک ضربه واقعی از سکو زدن دارند. حتی چشمگیرتر؟ هر دو فقط 12 سال سن دارند. اگر براون یا هیراکی مدال کسب کنند ، آنها جوانترین مدال آور المپیک از سال 1936 هستند.

هیراکی به عنوان جوانترین المپیک ژاپنی که ثبت شده است تاریخ خواهد ساخت. براون آرزو داشت که همان کار را برای انگلیس انجام دهد ، اما به تعویق انداختن بازی ها او را یک سال از جوانترین المپیک بریتانیایی ، سیسیلیا کولگ اسکیت باز 1932 سپری کرد. براون هنوز هم این شانس را دارد که جوانترین ورزشکار بریتانیایی باشد که در بازیهای المپیک تابستانی شرکت می کند ، زمانی که به طور رسمی توسط تیم المپیک انگلیس انتخاب شد.

با حضور اسکیت بورد برای اولین بار در المپیک امسال ، براون و هیراکی تنها دو ورزشکار با استعدادی هستند که از تماشای آنها هیجان زده ایم. ورزش اسکیت بورد ، نظم و انضباط آنها ، دارای ترفندهای پر پرواز و هوای بزرگی است که در یک کاسه اجرا می شود. اسکیت بورد خیابانی در واقع اجرای حرکات سریع و پیچیده در یک مسیر “خیابان مانند” با پله ها ، نرده ها ، حاشیه ها و دامنه ها است. در ماه جولای هیچ یک از لحظات را از دست نمی دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه امیدهای المپیک ، به TeamGB.com مراجعه کنید. بازی های المپیک توکیو 23 جولای در BBC One و BBC Two آغاز می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>