اسکای جکسون جالبترین تی شرت های قدیمی را در TikTok می پوشد

[ad_1]

این راز نیست رقص با ستاره ها استعداد و ستاره کانال دیزنی ، اسکای جکسون ، شخصیتی پر از حباب دارد – او کاملا خنده دار است و TikTok او به ویژه یک مکان است که ما واقعاً او را می شناسیم. خوب ، او و کمد لباس او ، که به طور ناگهانی متوجه شده ایم پر از تی شرت های بزرگ دهه 90 است ، که بعضی از آنها را دوست دارد و آنها را دوست دارد ، و همه آنها لباس های بهتری برای نشان دادن حرکات خود است.

به راحتی می توان گفت که جکسون 18 ساله این شگفتی ها را از خرید صرفه جویی در فروشگاه ها یا آنلاین جمع کرده است و سر ما برای شروع شمارش سنگ های قیمتی که پیدا کرده است می چرخد. از یک کراوات روانگردان روگرات سه راهی پیراهن تور Lil Bow Wow در دهه 90 و چند شخصیت کارتونی معروف دیگر که در این بین خالدار هستند ، بگذارید فقط بگوییم برای دیدن کمد لباسش پول زیادی می پردازیم.

طبیعتاً ، او به ما الهام بخش شد تا یادداشت های مشابه لباس را بخریم ، و حتی اگر نتوانستیم دقیقاً همه موارد منطبق را پیدا کنیم ، کار کاملاً خوبی انجام دادیم. (به عنوان مثال ، آیا تصور می کردید که Old Navy پیراهنی را با آن بپوشد بی سر و صدا لباس های مهمانی خود را انتخاب کنید ؟!) اوه ، بله ، اکنون خیالتان راحت باشد و از ما تشکر کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>