اسکیت “Bridgerton Intimacy Coordinator” SNL را تماشا کنید | ویدئو

[ad_1]

چه زمانی شنبه شب زنده رژه ژان پیج را به عنوان میزبان اعلام کرد ، من می دانستم بریجتون طرح باید در افق باشد. در 20 فوریه ، ستاره نتفلیکس اولین بار در نمایش کمدی اسکچ ظاهر شد و از شخصیت محبوب خود (و پس از تشنگی) ، دوک هاستینگز ادای احترام کرد. اشاره هایی به درام دوران ریجنسی به مونولوگ پیج راه یافت ، اما او برای چرخش وحشتناک و کمدی هماهنگی صمیمیت سریال بار دیگر کاملاً پا به کف دوک گذاشت.

صفحه صفحه نمایش را با کلوئه فینمن (که باعث ایجاد احساس دافنه در استودیو 8H شد) و همچنین پیت دیویدسون ، مایکی دی و کیت مک کینون را به اشتراک گذاشت. در زندگی واقعی، بریجتونستارگان ، هماهنگ کننده صمیمیت خود ، لیزی تالبوت ، را تشویق کردند که باعث می شود آنها در صحنه فیلمبرداری احساس راحتی کنند. با این حال، SNLپیچ و تاب این کار را به چیزی فوق العاده قابل انعطاف تبدیل می کند. خوشبختانه ، این اسکیت برای شوخی بود – حتی تالبوت آن را خنده دار دانست.

وی در اینستاگرام نوشت: “من همیشه در مورد ایجاد فیلم” چه کاری نباید به عنوان هماهنگ کننده صمیمیت انجام شود “تعجب می کردم.” “معلوم شد کهnbcsnl اول به آنجا رسیده است.” نگران نباشید ، Daphne واقعی این سریال با بازی فیبی داینور نیز مهر تایید خود را در اینستاگرام داد. او گفت فینمن و پیج با تمسخر خود “آن را کشتند”. برای بازدید مجدد ، اسکیت کامل فوق را مشاهده کنید بریجتون با یک SNL چرخش.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>