اشلی بارتی ، کارولینا پلیسکوا در فینال ویمبلدون بازی می کنند

[ad_1]

مسابقه فینال ویمبلدون تنظیم شده است و این یک مسابقه خوب است. شماره 1 جهان اشلی بارتی استرالیا و شماره 13 کارولینا پلیسکووا قرار است روز شنبه در دادگاه سنتر به مصاف هم بروند.

بارتی (بالا) ، 25 ساله ، یک گرند اسلم به نام خود دارد (Open 2019 فرانسه) اما به دنبال تبدیل شدن به اولین برنده تک نفره زنان استرالیا در ویمبلدون از سال 1980 است. در همین حال ، Plíšková (پایین) موفق ترین زنان فعال شناخته می شود بازیکنی که هرگز عنوان تک نفره گرند اسلم را کسب نکرده است. این دومین بار است که او در فینال مقابل بازیکن شماره یک جهان قرار می گیرد. پلیچکووا در مورد بارتی گفت: “من فکر می کنم او یک بازی فوق العاده دشوار برای انجام دارد ، و خاطرنشان کرد که زمین های چمن” برشی “دشوار به بارتی می دهد و او می تواند حریفان خود را” بازی زشت “کند. این دو بازیکن هفت بار با یکدیگر بازی کرده اند که بارتی با برتری 5-2 به ویمبلدون رسیده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>