اشلی گراهام و سنت تروپز کیت همکاری خود برنزه سازی را راه اندازی می کنند – مصاحبه

[ad_1]

با تشکر از بافت شلاق موس برنزه ، این برنامه باید نسیمی باشد برای افراد تازه برنزه و پیشکسوتان. گراهام توضیح می دهد: “بافت mousse-y در واقع به شما کمک می کند کنترل بیشتری داشته باشید.” “این بدان معنی است که شما واقعاً می توانید در جایی که می خواهید و چقدر تاریک می خواهید دستکاری کنید.” برنزه کننده اسپری آنا استانکیویچ از سالن لوئیز اوکانر در شهر نیویورک موافق است. وی قبلاً گفت: “من فکر می کنم موس ها ساده ترین مالش هستند.” جذابیت.

به عنوان یک امتیاز اضافی ، این فرمول همراه با مواد دوستدار پوست مانند اسید هیالورونیک ، یک نیروگاه آبرسانی است. “هیالورونیک اسید یک مولکول قند است که به طور طبیعی در پوست ظاهر می شود ، [and] این به اتصال آب به کلاژن کمک می کند ، و آن را در پوست به دام می اندازد ، به طوری که پوست می تواند پرتر ، شاداب و مرطوب تر به نظر برسد “، Tsippora Shainhouse ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا ، قبلا توضیح داد جذابیت. ویتامین E جبران کننده موس و گلیسیرین محافظ سد را به مخلوط اضافه کنید و برای خودتان برنزه ای پیدا کنید که خیلی بیشتر از آنکه باعث تیره شدن پوست شود ، برای پوست بسیار مفید است.

دستکش نرم افزاری ارائه شده این کیت ، باید بگویم ، با مخملی کره ای لمس شده است – به حدی که وقتی برای اولین بار آن را باز کردم ، بلافاصله آن را روی تمام صورتم مالیدم. برای چند دقیقه این به عنوان جهنم لوکس است.

تا آنجا که روند درخواست به خودی خود پیش می رود ، گراهام نکات زیادی را کسب کرده است که در طول زندگی حرفه ای خود از برنزه کننده های اسپری حرفه ای آموخته است. گراهام برای آماده سازی پوست خود ، همیشه قبل از خشک شدن و استفاده از لوسیون سبک بدن ، زیر دوش خود را می تراشد و لایه برداری می کند (به خصوص در نقاط خشک یا پنهان مانند آرنج و بند بین انگشتان و انگشتان پا).

سپس ، وقت آن است که با آن موس و دستکش کار کنیم. “من از پایین شروع می کنم و کارم را بالا می برم. برخی افراد [apply with] گراهام می گوید حرکات دایره ای وجود دارد ، اما من یک برنامه ریز طولانی هستم. سوفی اوانز ، متخصص خود برنزه سازی (و همکار سفیر سنت تروپز) نیز توصیه می کند راه خود را از پایین به بالا ادامه دهید. “شروع با پاها را بالا بکشید و با برنزه کردن دستان خود را تمام کنید ، “او قبلاً گفت جذابیت. “بقیه بدن آسان است ؛ به آرامی روی ران و پایین ، پایین کمر ، معده ، ناحیه پستان و دکلته بزنید ، روی گردن یا جایی که برنزه کردن صورت را انجام دهید ترکیب شود.” سپس ، بیش از حد بر روی پا قرار دهید. گراهام برای صورت از غبار خود برنزه کننده استفاده می کند تا هیچ نقطه ای را از دست ندهد.

در اینجا می توانید نکات بیشتر درباره برنزه کردن خود را بیابید ، اما بزرگترین توصیه گراهام (مخصوصاً برای مبتدیان خود برنزه سازی) این است که از آزمون و خطا نترسید. او می گوید: “شما فقط باید به خود اعتماد کنید و بدانید که فرقی نمی کند هر کسی برای اولین بار وقتی چیزی را امتحان می کند اشتباه می کند.” “ولی [a tan] قرار نیست چیزی بسازد یا بشکند. واقعاً نمی توانید اشتباه کنید. فقط لذت ببرید.”

کیت St. Tropez Ashley Graham Ultimate Glow 55 دلار است و از 17 فوریه از طریق ulta.com ، sephora.com و سایر خرده فروشانی که St. Tropez را حمل می کنند در دسترس است.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد برنزه کردن خود:


اکنون ، ببینید اشلی گراهام 9 کاری را که قبلاً هرگز انجام نداده است امتحان می کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>