افراد مشهور با آکنه که در مورد پوست خود باز کرده اند

[ad_1]

آکنه چیزی است که همه به آن مبتلا می شوند و با این وجود بندرت درباره آن صحبت می شود. به همین دلیل است که وقتی افراد مشهور درباره پوست خود واقعیت پیدا می کنند ، خوب و بد را به اشتراک می گذارند ، توجه می کنیم. چه هر ماه یک بار یا دو بار دچار هورمون بشوید یا از نوع پوستی آکنه ای داشته باشید ، دانستن اینکه در شکستن خود تنها نیستید ، راحتی خواهد داشت.

در طول سال ها افراد مشهوری مانند کندال جنر ، ککه پالمر ، باربی فریرا ، اما چمبرلین و … در مورد جوش های خود باز شده اند. فریرا در مورد تجربه خود با تولید کنندگان به POPSUGAR گفت رضایت مایل به تأکید بر آکنه خود در سریال درام نوجوانان است. فریرا گفت: “در چند قسمت اول ، من داشتم در حال شکستن بودم – من معمولاً گونه ام را در یک منطقه خاص می شکم – اما هیچ کس به طور خاص برای از بین بردن جوش ها کاری انجام نداد.” “ما مثل این بودیم ،” ما در حال بازی کردن برای نوجوانان هستیم ، نوجوانان از هم جدا می شوند ، چه معامله بزرگی وجود دارد؟ ”

از طرف دیگر ، پالمر بارها به اینستاگرام رفته است تا در مورد آکنه مربوط به PCOS خود با یک پیام مهم صحبت کند: “به همه افرادی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند ، لطفاً بدانید که شما تنها نیستید و هنوز خیلی * cking خوب! ” به روشی مشابه ، چمبرلین در مورد سفر خود با آکنه به POPSUGAR گفت و حالا که در آن طرف آن قرار دارد ، چگونه به او یاد داد “در پوست خودم با پوست خوب یا بد احساس راحتی کند.”

این همه به این معنی است که همه – حتی افراد مشهور در لیست A – دچار شکستگی می شوند و چنین اتفاق عادی چیزی نیست که از آن شرمنده باشید. خودتان پیش رو ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>