افراد مشهور با خال کوبی های سکسی

[ad_1]

اگر سبک خال کوبی شما در قسمت ظریف تر است ، ممکن است شما در یک نقطه یا نقطه دیگر خال کوبی برهنه را در نظر گرفته باشید. از بین مکان های مخفی و سکسی جوهر – مانند ستون فقرات ، جناغ ، و مشاعره – غنیمت یکی از محبوب ترین ها در میان لیست های A هالیوود است ، و دلیل آن را آسان می توان فهمید. پنهان کردن خال کوبی های لب به لب نه تنها آسان است ، بلکه وقتی تصمیم می گیرید خودنمایی کنید بسیار داغ به نظر می رسد ، مانند سفر در تابستان در تابستان (یا اگر هالزی هستید) روی فرش قرمز.

ریحانا ، کایلی جنر ، کاردی بی و هایلی بیبر فقط چند نفر از افراد مشهوری هستند که غرق در غواصی خود شده اند و بر روی دست انداز خود خال کوبی کرده اند. برخی از آنها خال کوبی های ریز را با جوهر تک رنگ مانند ریحانا و جنر انتخاب کردند ، در حالی که برخی دیگر مانند کاردی دارای طرح های رنگارنگی هستند که تمام باسن آنها را می پوشاند و تا ران آنها کشیده می شود. عبارات یک کلمه ای نیز یک انتخاب معمول است ، با کلمه Halsey در سمت چپ دست انداز خود کلمه “ناامید” و بیبر “Gente” را به معنای “مردم” در اسپانیایی و پرتغالی گرفته است.

به اسکرول ادامه دهید تا خال کوبی های سکسی مشهورتر را ببینید و از جوهر خود الهام بگیرید ، فقط در صورتی که شما هم بخواهید هلو خود را بپوشانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>