افراد مشهور که کیف پسرعموی لویی ویتون را حمل می کنند

[ad_1]

در صورتی که آن را از دست داده باشید ، کیف های کیسه ای اسکیشی دوباره برمی گردند و همه افراد مشهور مورد علاقه ما نمی توانند از پوشیدن آنها جلوگیری کنند. لویی ویتون کیف مجموعه کاسین خود را در طی مجموعه بهار / تابستان 2021 با مدل هایی با اندازه های مختلف هنگام پیاده روی در باند ، منتشر کرد. مدیر خلاق Louis Vuitton ، نیکلاس گسکوئر ، چشم انداز اصلی کیف قابل اغماض است و ما رسماً آن را کیف این فصل لقب می دهیم.

کیف 3550 دلاری فروخته شده دارای طرح نخی بالشی است که کاملاً مناسب است زیرا “پسر عموی” به “بالشتک” ترجمه می شود. کیف مخمل خواب دار ما را به یاد نسخه مدرن کیف The Pouch Bottega Veneta می اندازد و تکرار LV تمام ویژگی هایی را که در لوازم جانبی جدید به دنبال آن هستیم ، دارد. این نرم ، جادار و دارای نقش برجسته با مونوگرام نمادین LV است و دارای جزئیات پیوند زنجیره ای است که برخی از لبه ها را اضافه می کند. به علاوه ، این کیف در رنگ های زنده از سبز نئون (سلنا گومز و دعا لیپا هر دو این رنگ را دارند!) گرفته تا یک رنگ سفید ثابت ارائه می شود که میلی بابی براون یکی از طرفداران آن است. کیف در دو اندازه وجود دارد – Coussin MM ، نسخه کوچکتر ، و Coussin PM ، که نسخه بزرگتر است. ادامه مطلب را ببینید تا ببینید کدام لیست های A تاکنون این کیف را به دام انداخته اند و هنگامی که کیف موجود است دوباره برای اعلان ها ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>