افراد TikTok از روش های درمان آب نمک دریا برای از بین بردن آکنه های خود استفاده می کنند

[ad_1]

همه ما می دانیم که TikTok پر از ترفندهای مراقبت از پوست است ، برخی مفید ، برخی خطرناک و برخی کاملا عجیب و غریب. همانطور که هرکسی انتظار دارد ، این برنامه اخیراً یک نکته بسیار خوب و خوب برای از بین بردن آکنه و دور نگه داشتن آن برای همیشه داشته است. یک کاربر با دستگیرهaubyrnjadeart موفق به کسب چهار میلیون بازدید و شمارش برای نمایش تغییر شکل چشمگیر پوست شفاف خود شده است ، که می گوید با یک درمان آب نمک دریا به دست آورد.

بله – پاشیدن مخلوط نمک دریا و آب روی صورت او دو بار در روز پس از اینکه “همه چیز” را برای درمان آن امتحان کرد ، ظاهراً آکنه بزرگسالان او را از بین برد. او این نکته را از یکی دیگر از خالقان TikTok ،leacrylics ، آموخت که بعد از اینکه متوجه شد پوست او معمولاً پس از شنا در اقیانوس پاک می شود ، از معجون نمک دریا استفاده می کند. هر دو ادعا می کنند که این دارو موثر است زیرا pH پوست را متعادل کرده و باکتری ها را از بین می برد.

اما شما ما را می شناسید: هر زمان که هک زیبایی ویروسی رخ دهد ، ما با درخواست نظرات صریح و صادقانه از متخصصان ، مهمانی را خراب خواهیم کرد (ببخشید ، این وظیفه ماست!). بنابراین … آیا آب نمک دریا یک درمان مناسب برای آکنه است؟ به گفته متخصصان پوست ، ممکن است از نظر تئوری کارساز باشد ، اما قطعاً رفع دائمی جوش ها یا جای زخم نیست. بهتر است توسط مونا گوهارا ، متخصص پوست و موظف هیئت مدیره مستقر در کانتیکت ، قرار دهید: “هنگامی که صحبت از وضعیت رابطه متخصصان پوست و خورشید و دریا می شود ، # پیچیده است.”

وی آب واقعی اقیانوس ها – به طور خاص ، آب اقیانوس های مبتنی بر منیزیم – را “پاناسه” یا همان داروی درمانی برای همه می نامد. وی توضیح می دهد: “آكنه می تواند به طور خلاصه از اثر لایه بردار و پاك كننده منافذ این تنتور كم بهره مند شود.” “نمک از نظر تئوری می تواند روغن بیرون آورده و جوش ها را خشک کند.” وی خاطرنشان کرد ، آب مستقیم از اقیانوس و آب نمک دریا که در خانه مخلوط شده اند دو چیز کاملاً متفاوت هستند. وی نتیجه گیری می کند: “هنوز هیچ علمی اینجا نیست.” “من فکر می کنم گزینه های زیادی نیز وجود دارد که بهتر کار می کنند.”

و وقتی صحبت از مسئله ای به اندازه پوست شما می شود ، بسیاری از متخصصان – مانند شاری مارچبین ، متخصص پوست با مجوز از هیئت مدیره شهر نیویورک – شما را تشویق می کنند تا از راه حل های خودتان ، دوره استفاده نکنید. او می گوید اگرچه این داروی خانگی ممکن است در سطح کار کند ، اما استفاده از آن برای جایگزینی سایر قسمتهای مهم زندگی شما می تواند در طولانی مدت اوضاع را بدتر کند. وی هشدار می دهد: “آب نمک دریا در بهترین حالت ممکن است به التهاب و قرمزی پوست خفیف کمک کند. من مطمئناً این را یک درمان مناسب برای آکنه نمی دانم و توصیه نمی کنم.” “من نگران هستم كه كساني كه از اين روش به عنوان درمان استفاده مي كنند ممكن است در نهايت با تاخير در مراقبت هاي صحيح از سوي متخصص پوست و هيپرپيگمانتاسيون اضافي و به طور بالقوه باعث زخم شوند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>