الا امهوف هفته مد را با مدل سازی Proenza Schouler آغاز می کند

[ad_1]

طولی نکشید که دانش آموز 21 ساله پارسونز ، الا امهوف ، پس از امضای قرارداد با مدل های IMG ، باند پرواز را زد. جک مک کالو و لازارو هرناندز از پروآنزا شولر که خود شیادی سبک بود ، بلافاصله متوجه استعداد او شدند. این دو نفر از خواننده ، نامزد کامالا هریس را به عنوان موزه مجموعه پاییزی 2021 خود استفاده کردند و او سه بار در لوک بوک جدید این برند حضور داشت. الا پس از قرنطینه بعد از مراسم تحلیف (جایی که وی برای کت Miu Miu خود موج می زد) پس از قرنطینه به جک و لازارو در NYFW: The Talk at Spring Studios پیوست ، سپس به Water Mill ، NY رفت و در آنجا از خط و فیلم Proenza Schouler عکس گرفت.

“[Ella] نمایانگر داستانی است که می خواستیم با مجموعه تعریف کنیم. این آغاز یک فصل کاملاً جدید در تاریخ آمریکا است ، از نوع لباسی که ما می پوشیم و به آن علاقه داریم. به گفته او ، لازارو در یک پیش نمایش اظهار داشت ، او نفس هوای تازه است جنگ جهانی دوم. الا نگاهی اجمالی به هفت دقیقه فیلم پاییز / زمستان 2021 در داستانهای اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و از Proenza برای این فرصت تشکر کرد. پیش ، اولین حضور الا را به عنوان یک مدل رسمی در هفته مد مشاهده کنید ، سپس پیمایش کنید تا ببینید که چگونه او نسخه جدید Proenza را از لباس ترد و برهنه و بدون جیب به نمایش می گذارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>