الا اموف و باتشوا در زمینه لباس بافتنی همکاری می کنند

[ad_1]

شغل مد الا اِمف مطمئناً پس از مراسم تحلیف سر به فلک کشیده است. دختر ناتنی کمالا هریس با مدل های IMG قرارداد منعقد کرد و در اولین مجموعه هفته مد نیویورک برای Proenza Schouler حضور داشت ، به علاوه او در حال کار بر روی طراحی های خود در پارسونز است. رزومه Emhoff به زودی شامل همکاری با طراح لباس Batsheva Hay خواهد بود ، که لباس میدی بورگوندی و ساتن را از آن استفاده کرد و در زیر کت افسانه ای Miu Miu پوشید. Vogue این خبر را در حین اپیزود “صبح بخیر وگ” اعلام کرد ، جایی که خدمه برای اولین بار به امهوف و دوستان مدرسه طراحی او فیفی هاچکینسون و ایرنه هیز پیوستند تا در مورد محبوبیت سریع او صحبت کنند.

زنان به عنوان خالقان صنعت در حال ظهور موافقند که بسیار زیبا است که الا مردم DMing بوده است (مانند Batsheva Hay) که آنها واقعاً آنها را تحسین می کنند. “امهوف” در مورد این طراح که در سال 2016 برچسب خود را برای مبارزه با ایده های منسوخ لباس زنانه با جلوه های مدرن تاسیس کرد ، گفت: “من در Zoom با او ملاقات کردم. بنابراین بسیاری از طرح های او بسیار متناسب با خواسته ها و نیازهای شخصی من است.” (بیشتر لباس ها حدود 300 دلار است.) ما سرانجام شاهد ملاقات باتشوا و الا در استودیو هستیم ، جایی که آنها یادداشت های مربوط به لباسهای بافتنی آینده خود را پرتاب می کنند و از این واقعیت متعجب می شوند که این همکاری هر دو از رویاهای مد آنها است. ما مطمئناً مراقب این پرتاب خواهیم بود زیرا بیش از حد آماده هستیم تا چند قطعه را به کمد خود اضافه کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>