المپیک 2021: یوتو هوریگومه برنده طلا در خیابان اسکیت بورد شد

[ad_1]

یوتو هوریگومه ، مدافع عنوان قهرمانی جهان از ژاپن ، اولین اسکیت بوردی است که طلای المپیک را بدست آورده و مقام برتر مسابقات خیابانی مردان را در روز یکشنبه در پارک ورزشی شهری آریاک در توکیو به خود اختصاص داده است. کلوین هوفلر از برزیل و جاگر ایتون از آمریکا نقره و برنز گرفتند.

از نظر هوریگوم ، این بازگشتی برای دورانها بود. بعد از اینکه هر اسکیت باز دو دویدن 45 ثانیه ای را طی کرد ، هافلر در جایگاه اول قرار گرفت و ایتون و نیا هاوستون از ایالات متحده در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. هوریگوم در هر دو دویدن سقوط کرد و برای حضور در مسابقه ترفندهای برتر ، که در آن سواران با پنج ترفند جداگانه قضاوت می شوند ، برای حضور در سکو از مسابقه خارج شد. هوریگوم با پشت به دیوار ، از هر پنج ترفند چهار بار به زمین رسید ، حتی بالاترین امتیاز روز را با 9.50 بدست آورد. حتی بهتر: بومی توکیو در منطقه زادگاه خود ، Kōtō ، مسابقه می داد که طلای تاریخی را بدست آورد. و در حالیکه مسابقات پارک زنان و مردان در پارک هنوز در راه است ، اسکیت بورد در اولین بازیهای المپیک شروع بسیار خوبی دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>