الهام از رنگ موی آبی یخی | POPSUGAR Beauty انگلستان

[ad_1]

با نزدیک شدن به تابستان دخترانه داغ (و امیدوارانه واکسینه شده) ، ممکن است بخواهید در مورد راه هایی برای کمی خنک شدن فکر کنید و راهی بهتر از این با موهای خود ندارید. مطمئناً می توانید بلوند پلاتین ، قهوه ای آمتیست یا حتی سفید بروید ، اما اگر می خواهید جسورانه تری انجام دهید ، همان جایی است که روند رنگ مو “آبی یخی” وارد می شود.

نیک استنسون ، مدیر هنری ماتریکس ، به POPSUGAR گفت: “همانطور که در حال بیرون آمدن از یک زمستان پرتنش و نه چندان مهیج هستیم ، انتظار داریم بیشتر و بیشتر مردم را به رنگ یخی متمایل به استقبال از هوای گرمتر ببینیم.” “آبی یخی نباید با رنگ آبی پاستلی اشتباه شود ؛ با کمی عمق بیشتر برقی خواهد بود که برای ماندگاری رنگ بسیار مناسب است.”

رنگ آمیزی رنگ موی سرگرم کننده مانند این سایه پر جنب و جوش آبی راهی تضمینی برای چرخاندن سر است. برخلاف آن زمانهایی که بزرگ می شوید و می توانید موهای خود را در دستشویی والدین خود بمالید ، کمک گرفتن از یک متخصص برای به دست آوردن سایه آبی یخی درست می شود و جلوه ای عالی و جذاب به آن می بخشد.

استنسون گفت: “به احتمال زیاد در بهار امسال که مشغول پیمایش در اینستاگرام یا TikTok هستید ، موهای آبی یخی زیادی خواهید دید.”

اگر نمونه هایی از روند واقعی رنگ موهای یخی و آبی را در عمل می خواهید ، به دنبال مگان تی استالیون ، کایلی جنر ، هیلاری داف و موارد دیگر نباشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>