الهام از هنر ناخن مخملی برای تعطیلات


ما خود را کاملاً آشنا به دنیای هنر ناخن می دانیم. (من شخصاً بیشتر از دوستان خود به دنبال مانیکور و حساب های الهام بخشیدن از ناخن در اینستاگرام هستم – قضاوت نکنید.) اما ما هرگز ناخن های مخملی را ندیده بودیم تا اینکه در ماه دسامبر آنها را در حساب مانیکور آمی لو مستقر در LA ببینیم.

لو ویدیویی از مانیکور رویایی و براق را منتشر کرد و آن را “مخمل سبز” لقب داد. بهترین قسمت؟ در واقع بازسازی روند مخملی از آنچه به نظر می رسد آسان تر است. به زبان ساده ، این اثر فوق العاده براق از طریق لاک ناخن چشم گربه ای حاصل می شود. طرح چشم گربه ای را به یاد دارید؟ اغلب با یک صاعقه از طریق یک براق کننده براق دیده می شود. گرچه برای روند مخمل ، آهن ربا با احتیاط از پایین انگشت گرفته شده و چهار بار به سمت بالا حرکت می کند: در نوک ناخن ، هر دو طرف و پایه ناخن. با انجام این کار ، فضای ناخن فوق العاده ای در فضای ناخن ایجاد می شود و در کناره های آن کمتر براق می شود ، به طوری که در هنگام تابش نور خورشید ، مانیکور شما چند بعدی می شود و تقریبا مخملی به نظر می رسد.

پس از انجام حفاری ، ما الهام از هنر ناخن مخملی بیشتری یافتیم. آنها از نظر بافتی کاملاً شبیه پارچه هستند – تقریباً می توانید تصور کنید که چقدر نرم هستند. آنها روی ناخن های اکریلیک و طبیعی کار می کنند و در طیف وسیعی از رنگ ها ارائه می شوند.

برای دیدن بیشتر الهام از هنر ناخن مخملی به پیمایش ادامه دهید. اکنون ، اگر ما را بهانه کنید ، ما با آرایشگاه ناخن خود تماس خواهیم گرفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>