الکس اسکات به عنوان پخش صدا به فیفا 2022 پیوست

[ad_1]

ماستون ، انگلستان - 07 نوامبر: الکس اسکات ، مجری برنامه BBC ، قبل از بازی جام حذفی امارات میان FC United of Manchester و Doncaster Rovers در Broadhurst Park در 7 نوامبر 2020 در ماستون ، انگلیس ، به طور زنده در BBC صحبت می کند.  استادیوم های ورزشی در سراسر انگلستان به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا ویروس همچنان تحت محدودیت های سختی قرار دارند زیرا قوانین مربوط به فاصله اجتماعی دولت ، هواداران را در داخل سالن ها ممنوع کرده و در نتیجه بازی ها پشت درهای بسته انجام می شود.  (عکس از جو پریور / Visionhaus)

الکس اسکات MBE ، اسطوره فوتبال ، اخبار جالب توجهی را در مورد پیوستن وی به خانواده فیفا به عنوان اولین پخش کننده زن انگلیسی زبان به اشتراک گذاشت و در مورد سری EA Sports FIFA ’22 اظهار نظر کرد. حرفه اسکات از فوتبال حرفه ای آغاز شد ، جایی که او در آرسنال به عنوان مدافع راست در طول لیگ برتر سوپر مارکت زنان انگلیس بازی کرد. اسکات همچنین نماینده المپیک در المپیک 2012 بود و از آن زمان به عنوان یکی از برجسته ترین کارشناسان فوتبال در انگلیس شناخته شد.

اسکات این اعلامیه را در اینستاگرام با یک عنوان قدرتمند به اشتراک گذاشت که “این یک لحظه بزرگ برای فیفا ، فوتبال و زنان و دختران در سراسر جهان است. همچنین این یک لحظه بزرگ برای من از نظر شخصی و شغلی است. افتخار است که عضو موسسه بازی FIFA ، در کنار برخی از همکاران ارائه دهنده درخشان من. در حالی که من اولین پخش کننده زن انگلیسی زبان هستم که در FIFA فعالیت می کنم ، مطمئنا آخرین نفر نخواهم بود. و به طور کلی جامعه فوتبال. “

جایگاه جدید اسکات جای پای مجری اسپانیایی به نام نیرا خوآنکو است که در فیفا ’21 اولین مفسر زن برای هر زبانی در تاریخ سریال شد. در کنار سری FIFA 2022 ، اسکات یکی از اصلی ترین مجریان پوشش خبری BBC در یورو 2020 بود و همچنین قرار است امسال گزارش های BBC المپیک توکیو را ارائه دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>