الکس رودریگز در جنیفر لوپز و بن افلک ریونیون

[ad_1]

الکس رودریگز هنگامی که از وی در مورد احساس شما در مورد دیدار مجدد جنیفر لوپز و بن افلک س askedال شد ، آن را راحت بازی کرد. در ویدئویی که توسط صفحه شش، یک عکاس شنیده می شود که از بازیکن سابق یانکی ها خواسته است که افکار خود را در حالی که روز سه شنبه در میامی بود و در آنجا بود ، به اشتراک بگذارد ، اما در نهایت الکس از سوال کامل اجتناب کرد. به جای اینکه مانند اکثر مردم پیش برویم ، عکس دوباره سوال او را دوباره بیان کرد و پرسید: “آیا می دانید آنها با هم در مونتانا هستند؟” اشاره به فرار اخیر این جفت. الکس یک بار دیگر این سوال را نادیده گرفت و با کنایه گفت: “برو یانکی ها!”

در ابتدا می توان تصور کرد که الکس فقط تیم سابق خود را تشویق می کند. با این حال ، کسانی که بن را می شناسند می دانند که او طرفدار سرسخت متس است و اتفاقاً مت ها رقبای بزرگ یانکی ها هستند. در واقع ، بن چنان هوادار وفادار متس است که یک بار از پوشیدن کلاه یانکی برای یک فیلم امتناع کرد ، بنابراین اظهار نظر الکس چیزی بیش از یک فریاد زدن برای تیم محبوبش نبود.

الکس و جنیفر قبل از اینکه در آوریل از هم جدا شوند ، چهار سال با هم بودند. گفته می شود جنیفر کسی است که کار را لغو می کند زیرا او مدتی خوشحال نبود. حتی در این صورت ، به نظر می رسد الکس هنوز امید به آشتی بین آنها را حفظ کرده است. یک منبع اخیراً گفت: “الکس از اینکه جن و بن یکدیگر را می بینند حسادت می کرد.” هفتگی ما. وضعیت رابطه فعلی بن و جنیفر هنوز مشخص نیست ، اما آنها مدت زمان زیادی را با هم می گذرانند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>