الیویا رودریگو اجرای مجوز رانندگی را در جوایز BRIT تماشا کنید

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 11 مه: اولیویا رودریگو در هنگام جوایز BRIT 2021 در The O2 Arena در 11 مه 2021 در لندن ، انگلیس اجرا می کند.  (عکس توسط JMEnternational / JMEnternational برای جوایز BRIT / گتی ایماژ)

اولیویا رودریگو پس از ویروسی شدن آخرین تک آهنگ “مجوز رانندگی” نام بسیار آشنایی است. بسیار زیاد ، به طوری که Saturday Night Live در فوریه یک اسکیت خنده دار انجام داد که حتی خود رودریگو را تحت تأثیر قرار داده بود.

سریع منتظر مه هستیم و رودریگو آهنگ برتر جدول را در مراسم جوایز BRIT امسال اجرا کرد ، کاملاً باورنکردنی به نظر می رسید. او با یک لباس قرمز روان و با اجرای یک تک آهنگ آرامش بخش که شامل یک نوازنده واقعی چنگ بود ، روی صحنه رفت. درست است ، یک چنگ واقعی است. طرفداران رودریگو به طور باورنکردنی به عملکرد او افتخار می کردند ، به خصوص از آنجا که او تعداد زیادی تشویق را از تماشاگران دریافت کرد ، کاملاً از کارگران اصلی.

از دیگر مجریان این شب می توان به Arlo Parks ، ستاره در حال ظهور BRIT گریف ، The Weeknd ، Coldplay ، Dua Lipa ، Headie One و اجرای ویژه Rag ‘n’ Bone man و P! NK اشاره کرد که گروه کر گرینویچ NHS را شامل می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>