الی کمپر به دلیل مشارکت توپ با حجاب پیامبر عذرخواهی کرد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 29 مه: الی کمپر بازیگر زن در گفتگوهای بنیاد SAG-AFTRA با

منبع تصویر: گتی / آماندا ادواردز

الی کمپر به دلیل شرکت در توپ حجاب پیامبر با روابط نژادپرستانه عذرخواهی می کند. روز دوشنبه در بیانیه ای در اینستاگرام ، این بازیگر نقش مشارکت خود در اولین بازی سال 1999 سنت لوئیس را تایید کرد. وی نوشت: “سازمانی صد ساله كه میزبان توپ های ابتدایی بود ، گذشته ای بدون چون و چرا نژادپرستانه ، جنسیت طلبانه و نخبه گرایانه داشت.” “من در آن زمان از این تاریخچه آگاهی نداشتم ، اما ناآگاهی بهانه ای نیست. من به اندازه کافی بزرگ شده بودم که قبل از شروع به کار خود را آموزش داده ام.”

“تصدیق می کنم که به دلیل نژاد و امتیاز خود ، من ذینفع سیستمی هستم که عدالت نابرابر و جوایز نابرابر را توزیع کرده است.”

اولین توپ نبوی محجبه در سال 1878 برگزار شد و “برای تقویت ارزش های نخبگان در طبقه کارگر شهر بود”. این سازمان اعضای سیاهان را تا سال 1979 نمی پذیرفت. هفته گذشته ، الی پس از انتشار عکس هایی از تاجگذاری “ملکه عشق و زیبایی” در این توپ ، مورد انتقاد قرار گرفت. الی ادامه داد: “من به صراحت برتری سفیدها را تأسف ، تقبیح و رد می کنم.” “در عین حال ، من تصدیق می کنم که به دلیل نژاد و امتیاز خود ، من ذینفع سیستمی هستم که عدالت نابرابر و جوایز نابرابر را توزیع کرده است.”

“من به شدت به ارزشهای مهربانی ، صداقت و فراگیر بودن اعتقاد دارم. من سعی می کنم زندگی خود را مطابق با این ارزشها داشته باشم. اگر تجربه من نشانگر این است که سازمانها و م institutionsسسات دارای گذشته که از این عقاید عقب نمانند باید پاسخگو باشند ، پس من باید این تجربه را از نظر مثبت ببینم. “

الی بیانیه خود را با عذرخواهی به پایان رساند و نوشت: “من می خواهم از افرادی که مایوس کرده ام عذرخواهی کنم و قول می دهم که با حرکت به جلو گوش خواهم داد ، به آموزش خودم ادامه می دهم و از امتیاز خود در حمایت از جامعه بهتری که فکر می کنم استفاده می کنم ما قادر به تبدیل شدن هستیم. ” گرچه ممکن است سازمان پیامبر محجبه ارتباط واقعی با KKK نداشته باشد ، اما ریشه آن در نژادپرستی و برتری طلبی سفیدپوستان است. بیانیه الی را به طور کامل در زیر بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>