الی گولدینگ و کاسپار جاپلینگ از اولین فرزندشان استقبال می کنند

[ad_1]


منبع تصویر: گتی / دیوید ام. بنت

الی گولدینگ و کاسپار جاپلینگ پدر و مادر هستند! در تاریخ 2 مه ، کاسپار پس از استقبال این زوج از اولین فرزند خود در جهان ، در اینستاگرام اعلام کرد “مادر و کودک هر دو خوشحال و سالم هستند”. این خبر مهیج درست در کمتر از دو ماه پس از آنکه الی بارداری خود را در فوریه فاش کرد ، می رسد.

الی و کاسپار در سپتامبر 2019 ازدواج کردند. تقریباً در همان زمان که اولین سالگرد خود را جشن می گرفتند ، الی متوجه شد که او باردار است. “این دیوانه بود زیرا سالگرد یک سالگی ما بود. این برنامه نبود. به نظر نمی رسید فکر باردار شدن واقعیت داشته باشد. باردار شدن نوعی احساس انسان را به وجود آورد. من کلمه ای بهتر از زنانه ، [but] – من منحنی هایی دارم که قبلاً هرگز نداشته ام. من لذت می برم شوهرم از آن لذت می برد. “الی به حمایت از دوستان خود مانند پرنسس اوگنی و کیتی پری متکی شد که” بسیار عالی “به او توصیه کردند در حالی که انتظار داشت. ما کاسپار و الی را بهترین ها را آرزو می کنیم زیرا آنها جشن جدید خود را جشن می گیرند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>