اما استون و دیو مک کاری از فرزند اول استقبال می کنند

[ad_1]

وست وود ، کالیفرنیا - 10 اکتبر: اما استون در اولین نمایش سونی پیکچرز شرکت کرد

اما استون و همسرش دیو مک کری در 13 مارس 2021 از اولین فرزندشان استقبال کردند TMZ، این بازیگر برنده اسکار چند هفته پیش در منطقه لس آنجلس به دنیا آمد و از آن زمان دیگر جزئیات دیگری به اشتراک گذاشته نشده است. در نتیجه ، ما هنوز مطمئن نیستیم که استون یک دختر بچه به دنیا آورده است یا یک اسم پسر می تواند نامش را داشته باشد یا خیر ، اما مطمئن هستیم که جزئیات باید در این باره دنبال شود.

مک کری و استون در سال 2016 هنگامی که استون میزبان آن بود ، با یکدیگر دیدار کردند شنبه شب زنده و مک کری ، مدیر بخش نمایش ، در حال کارگردانی طرحی نوارچسب زده شده برای نمایش بود. آنها پس از دو سال معاشرت ، آنها نامزدی خود را در دسامبر سال 2019 اعلام کردند و گفته می شود سال بعد یک مراسم عروسی مخفیانه برگزار کردند. هنوز زمان برگزاری مراسم مشخص نیست ، اما احتمالاً مدتی در سپتامبر سال 2020 برگزار شده است. این زوج در ابتدا قصد داشتند عروسی خود را در ماه مارس سال گذشته برگزار کنند ، اما به دلیل همه گیری ویروس کرونا مجبور به تعویق افتادن آن شد. .

به هر دو آنها تبریک می گویم – ما نمی توانیم صبر کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد نوزاد جدید آنها کسب کنیم. این فضا را تماشا کنید ، زیرا به محض اعلام جزئیات بیشتر ، به روزرسانی ها را به اشتراک خواهیم گذاشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>