اما بانتون و جید جونز ازدواج کرده اند

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 20 فوریه: (فقط استفاده از تحریریه) جید جونز و اما بانتون در مراسم جوایز BRIT 2019 که در The O2 Arena در تاریخ 20 فوریه 2019 در لندن ، انگلیس برگزار شد ، شرکت می کنند.  (عکس از دیو جی هوگان / گتی ایماژ)

اما بانتون و شریک دیرینه اش جید جونز ازدواج کرده اند! این دو در این هفته در یک مراسم غافلگیرانه گره زدند و هر دو در مورد روز ویژه در اینستاگرام پست گذاشتند. اما عکس خود را در رسانه های اجتماعی زیرنویس کرد: “آقا و خانم جونز!” ، که به سرعت صدها پیام حمایتی از طرف دوستان و خانواده اش دریافت کرد. سابق او ادویه دختران همبازی ها اولین کسی بودند که برای تبریک گفتند. ویکتوریا بکهام اظهار نظر کرد: “به شما تبریک می گویم … شما را خیلی دوست دارم !! X” و مل بی گفت:

اما و جید از سال 1999 در یک رابطه مکرر و مکرر بوده اند اما از سال 2004 برای همیشه با هم بوده اند. آنها برای یک دهه نامزد شده اند ، اما علناً هیچ عجله ای برای ازدواج نداشتند. آنها دو فرزند دارند ، بو 14 ساله و تیت 10 ساله.

اگرچه جزئیات بیشتری در مورد روز عروسی آنها منتشر نشده است ، اما ما مطمئن خواهیم بود که تصاویر فوری بیشتری را در اینستاگرام مشاهده خواهیم کرد. به زوج تبریک میگم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>