اما واتسون اولین مدل موی جدید باب را برای بهار آغاز کرد

[ad_1]

اما واتسون دوباره به باشگاه باب بازگشت. زنان کوچک بازیگر در 10 مارس هنگام گرفتن ناهار در بورلی هیلز ، با استفاده از موهای بهاری جدید مشاهده شد و اولین موهای کوتاه تری را از آنچه در سالهای گذشته از او دیده ایم ، ارائه داد. واتسون مطمئناً با یک نمایش چشمگیر غریبه نیست – بریدگی پیکسی سال 2010 را به خاطر می آورید؟ او همچنان انگشت خود را روی نبض سبک های مرسوم ، مد و در عین حال درجه یک نگه دارد.

اولین مدل موی واتسون همچنین از زمان حضور شایعات در مورد بازنشستگی وی از بازیگری یکی از اولین حضورهای عمومی وی است. خوشبختانه ، همه ما می توانیم نفس راحتی بکشیم زیرا او هنوز کار می کند ، فقط در مورد پروژه هایش در شبکه های اجتماعی صدای کمتری دارد. هیچ تفاوتی وجود ندارد که برش جدید او برای یک نقش آینده یا ترجیح شخصی باشد ، اما به هر ترتیب ، ما در حال تغییر هستیم. از این گذشته ، باب سبکی است که تقریباً همه در فصل جوایز سعی می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>