اما کورین در جوایز انتخاب منتقدان آرایش نکرد

[ad_1]

منبع تصویر: ویل واترورث / با مجوز از اسکیاپارلی

افراد مشهور از سراسر جهان برای بیست و ششمین دوره جوایز سالانه منتقدان انتخاب شدند ، این بدان معنی است که مناطق زمانی متفاوت هستند به شدت. اما کورین که تقریباً از اینجا در انگلیس تماس می گرفت ، از بردن بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال درام کاملاً شوکه به نظر می رسید – به نظر می رسد او حتی قبل از برنده شدن حتی تمام آرایش های خود را نیز پاک کرده بود.

در اوایل شب ، کورین را دیدیم که با لباسی فراموش نشدنی اسکیاپارلی ، با آرایش چشم دودی و رژ لب خنثی صورتی رنگ ، اما هنگامی که او برای دریافت جایزه خود روی صفحه ظاهر شد ، اثری از محصول در چهره او باقی نماند. این بازیگر تازه چهره همچنین گوشواره های بسیار بزرگ آویز را که قبلاً ورزش می کرد ریخت (اما روی مینی لباس کیکاس نگه داشت). تاج پادشاهی ستاره سپس توضیح داد که جایی که بود ساعت دو بامداد بود. این یک حرکت قدرت کامل بود که ما را به فکر فرو برد: روال مراقبت از پوست او چیست؟

مکان نامشخص - 7 مارس: اما کورین در 26 اسکار 2021 جایزه بهترین بازیگر زن سریال درام را در بیست و ششمین دوره جوایز سالانه منتقدان می پذیرد (عکس از گتی ایماژ / گتی ایماژ برای انجمن انتخاب منتقدان)
منبع تصویر: گتی ایماژ برای انجمن منتقدان
مکان نامشخص - 7 مارس: اما کورین ، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال سریال درام ، در 26 مارس 2021 به اتاق مطبوعات می رسد. (عکس از گتی ایماژ / گتی ایماژ برای انجمن منتقدان)
منبع تصویر: گتی ایماژ برای انجمن انتخاب منتقدان
مکان نامشخص - 7 مارس: اما کورین ، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال سریال درام ، در 26 اسفند سال 2021 به اتاق مطبوعات می رسد. (عکس از گتی ایماژ / گتی ایماژ برای انجمن منتقدان)
منبع تصویر: گتی ایماژ برای انجمن منتقدان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>