امبر گیل از جزیره عشق اولین کتاب خود را منتشر می کند

[ad_1]


ما در طول این سری از تفسیرهای امبر گیل کاملاً لذت برده ایم جزیره عشق، و صادقانه بگویم؟ به این دلیل که او کاملا خنده دار است و نظرات بسیار خوبی دارد. خوشبختانه ، این شوخ طبعی و شادمانی برای مدت طولانی دیگری به قلمرو توییتر اختصاص نخواهد داشت ، زیرا جزیره نشین سابق فقط اعلام کرد که سال آینده اولین رمان خود را منتشر خواهد کرد. کتاب جدید ، با عنوان تا وقتی که شما را ملاقات کردم، توسط میلز و بون در ژوئن 2022 منتشر خواهد شد.

گیل اخبار مهیج را در توییتر به اشتراک گذاشت ، و پیش نمایشی دزدکی از جلد کتاب به نظر می رسد. در خلاصه داستان این کتاب آمده است: “این قرار بود تعطیلات یک عمر باشد ، فرصتی برای گسترش وبلاگ سفر او ، عروسی بهترین دوستانش و شاید اگر دوستانش صحیح بودند ، پیشنهاد خود او … تا زمانی که سامانتا خود را پیدا کرد راهی توباگو به تنهایی – و مجرد. او به استراحت احتیاج داشت. نیازی به رو در رو شدن با غیر مفیدترین مرد جزیره نبود. پس از سالها حضور در نیویورک ، از کار شرکتی خود راضی شد ، رومن دوباره شروع به کار در توباگو ».

گیل در بیانیه ای درباره این کتاب گفت: “این پروژه برای من چیزهای فراتر از یک داستان عاشقانه است. این کار در مورد بازنمایی و دامنه بیشتر در ژانر عاشقانه است. من می دانم که دست اول بزرگ شده ام که داستان های عاشقانه هرگز دختران و پسران که شبیه من بودند – شخصیت های اصلی هرگز نژاد سیاه و نژادی نبودند. من می خواهم روایتی ایجاد کنم که این مسئله را تغییر دهد ، به طوری که به مردم اجازه می دهد خود را در قهرمان یا قهرمان ببینند. با توجه به رمان های Mills & Boon بیش از 100 فروش شده است سالها ، این علامت تجاری عالی است که برای ایجاد تغییرات مثبت و ایجاد انگیزه برای نویسندگان دیگر برای انجام کارها ، با یکدیگر متحد می شویم. “

گیل از زمان حضور در فصل پنجم مشغول بوده است جزیره عشق. همکاری با خرده فروش مد ، خانم پاپ ، سفیر مارک موی Cantu ، و او همچنین به تازگی نمایش جدیدی به نام درمان کامل در ITV. تا وقتی که شما را ملاقات کردم اولین کتاب ستاره را نشان می دهد ، که می توانید پیش از انتشار در تابستان سال آینده پیش سفارش دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>