امبر گیل نظرات خود را در مورد جزایر 2021 و سری ITV به اشتراک می گذارد

[ad_1]

لندن ، پادشاهی متحد - 25/09/2019: امبر گیل در کارناوال ناتینگ هیل در لندن در پنجره تجربی Shea Moisture شرکت می کند.  (عکس از فیل لوئیس / تصاویر SOPA / LightRocket از طریق گتی ایماژ)

در 29 ژوئن ، پیشین جزیره عشق آمبر گیل در یک قسمت از امروز صبح نظرات خود را در مورد قسمت جدید جزایر از قسمت شب گذشته به اشتراک بگذارد. ظاهر گیل پس از چندین توییت زنده و خنده دار از شب قبل به وجود آمد ، لهجه همشهری نورثرن برد را برای بینندگان کالبدشکافی کرد و افکار صادقانه او را درباره زمان حضور در ویلا به اشتراک گذاشت. گیل با مجریان هالی ویلوبی و فیلیپ شوفیلد به گفتگو نشست و گفت که “من فکر می کنم این گروه خیلی خوبی است اما قسمت اول سخت است زیرا این همه اعصاب خردکن است.” کاز و توبی به نظر می رسد مورد علاقه های او هستند ، در حالی که او اظهار داشت که فای “کمی آزار دهنده” خواهد بود.

جزیره ای سابق موضوع رسانه های اجتماعی را بعد از ویلا ، و عدم حمایتی که متقاضیان پس از خروج از نمایشگاه دریافت می کنند ، لمس کردند. گیل توضیح داد: “وقتی از چنین نمایشی برمی آیید ، این یک شوک است. با شناختن مردم و داشتن یک بستر عظیم در شبکه های اجتماعی ، شما حتی نمی دانید که قرار است مدیریت داشته باشید.” که “این یک شوک بزرگ است زیرا شما رشد خود را نمی بینید یا تعداد زیادی از مردم تماشا می کنند. من در ویلا رفتم و چهار هزار دنبال کننده داشتم و بیرون آمدم و 2 میلیون نفر داشتم. اطمینان حاصل کنید که واقعا مهم است” من آن چیزهایی را پیدا کردم که شما را زمین گیر می کند ، این همان چیزی است که برای من مهم است. “

گیل همچنین یک مجموعه تلویزیونی جدید 6 قسمتی به نام را معرفی کرد درمان کامل، که او در کنار سری سه میزبان او خواهد بود جزیره عشق کم چتینای مسابقه دهنده. وی به بینندگان گفت: “این فقط یک مکالمه صادقانه باز است. این واقعاً بسیار سبک وزن است. ما مکانیسم های مقابله ای داریم و اینکه چگونه از وصله های بد خود خارج می شویم.” این سریال به زودی در مرکز ITV منتشر خواهد شد ، اما هنوز تاریخ انتشار رسمی آن تأیید نشده است.

مصاحبه کامل را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=QdzhrgBLWJ0

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>