امپراتوری بلینگ: آیا اندرو و کلی هنوز با هم هستند؟

[ad_1]

BLING EMPIRE ، از چپ: اندرو گری ، کلی می لی ، چه چیزی در دوش آنا است؟ '(فصل 1 ، قسمت 103 ، 15 ژانویه 2021 پخش شد).  عکس: Netflix / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

دو اتفاق بزرگ در جهان رخ داده است امپراتوری بلینگ این هفته: نتفلیکس نمایش خود را برای فصل دو تمدید کرده است ، و زوج ساکن کلی می لی و اندرو گری خواستار آن شده اند که پس از پنج سال و نیم دوست ملاقات ، آن را ترک کند. این زوج در حساب های جداگانه اینستاگرام خود ، جدایی رسمی خود را در تاریخ 9 مارس اعلام کردند. این زوج بخشی جنجالی از برنامه تلویزیونی واقعیت نتفلیکس بودند. برای هر لحظه تکرار نشدنی با آنا شای ، یک صحنه ناخوشایند با Mi-Guy و Grey دوباره ، خاموش و روشن وجود داشت. در حالی که بسیاری از بینندگان روابط خود را سمی و توهین آمیز می نامیدند ، اما به نظر می رسد که این زن و شوهر در پایان فصل اول هنوز با هم بودند.

در این مجموعه ، لی به عنوان تهیه کننده و گری به عنوان قرمز رنجرر سابق قرمز معرفی شدند. در یکی از تکان دهنده ترین لحظات قسمت اول ، گری دوست دختر وقت خود را در حالی که وی با شای در پاریس خرید می کرد ، به زبان آورد. این زوج سعی کردند در قسمت چهار در زمینه درمان مشکلات خود را حل کنند. در قسمت هشتم ، فصل با هم جمع شدن این دو به پایان رسید.

مطابق با بسته بندی، حادثه پاریس در سال 2018 اتفاق افتاد و تولید حدود یک سال بعد به پایان رسید.

با این حال مدتها پس از پخش نمایش روابط آنها از بین نرفت. سرانجام هر دو طرف به اینستاگرام رفتند تا سلفی یکسانی از خودشان ارسال کنند ، هر یک با شرح شرح جزئیات تصمیم خود برای جدایی.

“در طول 5 و نیم سال گذشته ، من و اندرو زمانهای باورنکردنی ای با هم تقسیم کرده ایم. من احترام و عشق فوق العاده ای به او احترام می گذارم و همیشه خاطراتی که ساخته ایم را گرامی می دارم. با این حال ، ما تصمیم سختی گرفته ایم که رسما جدا شویم در این مرحله از زندگی ما ، “می لی در حساب اینستاگرام خود نوشت.

“ما هر دو بسیار سپاسگزاریم که رابطه ای را تجربه کرده ایم که به ما امکان رشد و یادگیری بسیار را می دهد. با حرکت رو به جلو ، من و اندرو قصد داریم کار خود را برای تبدیل شدن به بهترین نسخه های شخصی خود ادامه دهیم. ما می خواهیم قدردانی خود را برای حمایت مداوم شما ابراز کنیم وی افزود: “ما از شما می خواهیم که در این زمان انتقال به حریم خصوصی ما احترام بگذارید.” گری عنوان مشابه (ضروری همان ، با چند کلمه اصلاح شده) را در حساب خود پست کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>