امیلی بلانت نمی خواهد دخترانش از مشهور بودن او مطلع شوند

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 08 مارس: امیلی بلانت و جان کراسینسکی در این مراسم شرکت می کنند

امیلی بلانت و همسرش جان کرازینسکی یکی از شناخته شده ترین زوج های هالیوود هستند ، اما آنها امیدوارند که به راحتی “مادر” و “پدر” در خانه بمانند. مطابق با مردم، امیلی اخیراً گفت ساندی تایمز که دخترانش ، هیزل ، 7 ساله و ویولت 4 ساله ، از شهرت والدین خود “فراموشی” باقی می مانند ، اما با افزایش سن ، حفظ عادی بودن سخت تر می شود.

بلانت با یادآوری نمونه ای با هیزل گفت: “چیز عجیبی برای حرکت است ، می دانید”. “[She] روز دیگر به خانه آمد و ما در آشپزخانه بودیم و او می گوید ، “آیا شما معروف هستید؟” و من هرگز او را نشنیده ام. . . ما هرگز آن کلمه را در خانه خود نگفته ایم. ما در این مورد صحبت نمی کنیم. “

برای امیلی ، تلاش برای توضیح شغل خود برای بچه ها پیچیده است. او ادامه داد ، “کسی در مدرسه به وضوح آن را گفته بود. من مانند” ام … نه ، واقعاً فکر نمی کنم که باشم. آیا کسی به تو چنین گفته است ، هیز؟ ” او گفت ، “بله ،” اما پس از آن او خیلی بیشتر افشا نمی کند ، می دانید ، اما این عجیب است. عجیب است. ” امیلی می خواهد از اینکه دخترانش “مهم تر یا خاص تر شوند یا اینکه بیش از بچه های دیگر خیره کننده ای در آنها وجود دارد” جلوگیری کند.

اگر هیزل و ویولت بتوانند از وضعیت شهرت خود “برای طولانی ترین زمان” بی خبر بمانند ، امیلی “هیجان زده” می شود. و او ممکن است خوش شانس باشد زیرا “آنها حتی نمی خواهند ببینند که من چه کار می کنم”. “آنها حتی وقتی آرایش می کنم دوست ندارند. آنها هیچ کدام را دوست ندارند! آنها فقط می خواهند من مومیایی آنها باشم.” و اگر دختران می خواهند حرفه بازیگری خود را دنبال کنند؟ امیلی دوست دارد تا آنجا که ممکن است از آن مسیر جلوگیری کند. “خدا نه – نه! لطفا خدا آنها را از صحنه دور نگه دارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>