امیلی بلانت و چاسکه اسپنسر در BBC در BBC بازی می کنند

[ad_1]

انگلیسی یک درام کاملاً جدید غربی از BBC One و Amazon Prime Video است. با بازیگران تمام ستاره که از ویژگی های آن برخوردار است یک مکان آرام ستاره امیلی بلانت ، حماسه گرگ و میشچاسکه اسپنسر، و جهان ژوراسیک“Rafe Smalls” ، این فیلم قرار است “یک داستان عاشقانه جذاب و مدرن باشد که در برابر منظره حماسی یک وسترن قرار دارد.

داستان در سال 1890 دنبال می شود ، داستان كورنلیا لاك (با بازی بلانت) ، یك زن انگلیسی است كه برای گرفتن انتقام از مردی كه خود را مسئول مرگ پسرش می داند ، به مناظر وحشی غرب آمریكا می رسد. او سپس با یک پیشاهنگی سابق سواره نظام به نام الی ویپ (با بازی اسپنسر) ملاقات می کند ، و این زوج با هم متحد می شوند و یک تاریخ مشترک را کشف می کنند ، که اگر زنده بمانند باید به هر قیمتی آنها را شکست داد.

هوگو بیلیک ، نویسنده و کارگردان برنده جایزه فیلم ، گفت که “شانس ساختن وسترن با امیلی بلانت و بازیگران بسیار خوب است و من هنوز هم فکر می کنم یکی از آن رویاهای عجیب و غریب است که همه ما در حین قفل می دیدیم. اگر نه ، سال آینده اپرای اسبهای هیجان انگیز ، عاشقانه و حماسی به صفحه نمایش شما می رود و من نمی توانم هیجان زده تر شوم. “

تاریخ انتشار برای انگلیسی هنوز تایید نشده است. با این حال ، فیلمبرداری از قبل آغاز شده است ، بنابراین ما انتظار داریم که خیلی زود روی صفحه نمایش ما بیاید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>