انگشتر پایدار صورتی اكسند Meghan Markle را مشاهده و خرید كنید

[ad_1]

در حال حاضر ، همه ما لباس زیبای اسکار دلا رنتا مگان مارکل را از رویداد Spotify’s Stream On در روز دوشنبه دیده ایم ، اما به نظر می رسد انگشتر براق او در مرکز قرار دارد. برای اولین حضور خود از زمان اعلام اینکه در انتظار فرزند دوم خود هستند ، مگان و پرنس هری در رویداد اسپاتیفای ، جایی که دوشس ساسکس لباس 3490 دلاری را پوشید ، یک فیلم غافلگیرکننده ایجاد کردند ، اما به نظر می رسد طرفداران نیز بسیار عاشق حلقه ای هستند که او روی دستش ورزش می کرد. مگان یک حلقه کوکتل صورتی یاقوت کبود صورتی با Diamond Pavé از برند جواهرات کانادایی Ecksand را به ارزش 861 پوند انتخاب کرد. مگان غالباً قهرمان ماركهای كانادایی است ، زیرا او زندگی كاری خود را در این كشور سپری كرده است و ما دوست داریم كه این كار را ادامه دهد.

این انگشتر دارای یک یاقوت کبود صورتی برش خورده از نظر اخلاقی است که در یک باند 100 درصد طلای بازیافت شده با کاسه الماس قرار گرفته است. در صفحه اینستاگرام این برند ، اریکا بیانچینی ، بنیانگذار و مدیر خلاق Ecksand نوشت: “ما نه تنها برای پادکست Archewell Audio هیجان زده نیستیم ، بلکه بسیار افتخار می کنیم که مگان در اولین اولین لباس خود یکی از جواهرات پایدار ما را انتخاب کرد ظاهر عمومی از زمان اعلام بارداری. تعهد ما به اقدامات پایدار چیزی است که مگان با آن ارتباط برقرار می کند. این دلیلی است که هری و مگان قلب آنها را حفظ می کنند. ” پایدار و شیک؟ ما فقط این را به دلیل دیگری ارائه خواهیم داد که چرا ما همیشه عاشق سبک مگان هستیم. پیش رو ، می توانید انگشتر دقیق مگان را خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>