اهمیت iCarly استخدام یک آرایشگر مشکی به عنوان سرب

[ad_1]

در تصویر: لاکی موسلی در نقش Harper of the Paramount + سری iCARLY.  Photo Cr: لیزا رز / پارامونت + © 2021 ، کلیه حقوق محفوظ است.

iCarly راه اندازی مجدد سرانجام در اوایل این ماه اولین پخش طولانی مدت خود را در Paramount + انجام داد. به لطف گره زدن به سریال اصلی و تصور کلی کارلی (میراندا کاسگروو) و زندگی این باند در بزرگسالی ، به سرعت در بین تماشاگران محبوب شد. آنچه که همچنین شایان ذکر است ، همانطور که تعداد کمی از افراد در رسانه های اجتماعی اشاره کرده اند ، شخصیت های سیاه در سری جدید است – هارپر (لاکی موسلی) و Millicent (Jaidyn Triplett) – قبلاً در چند قسمت اول لحظات حماسی مو داشته اند ، با تشکر از تصمیم برجسته این برنامه برای استخدام آرایشگران مشکی.

یک روز پس از نمایش نمایش در 17 ژوئن ، یک کاربر توییتر به سراغ سکو رفت و از ستایشگران مویی که روی موهای موسلی و تریپلت کار می کردند تمجید کرد. آنها نوشتند: “خوب هرکسی که موهای سیاه را در راه اندازی مجدد زودهنگام انجام دهد ، tbh بازی نمی کرد.” بعداً ، یک تهیه کننده برای نمایش ، رمزگشایی شدهاست فرانچسکا رمزی، به این توییت پاسخ داد و نوشت که افرادی که در پشت صحنه نمایش کار می کنند به همین دلیل سعی کردند یک آرایشگر سیاه پوست در صحنه داشته باشند.

رمزی نوشت: “این همان اتفاقی است که می افتد وقتی آرایشگر اصلی شما BLACK باشد.” “بعد از اینکه موهایم بهم ریخته شد برای تنظیم تعداد زیادی از آنها (یا فقط مجبور به انجام کارهای شخصی خودم) ، این یک اولویت برتر برای من بود. طوفان فکری در مورد چگونگی جذب بیشتر سبک های سیاه پوست در اتحادیه باعث می شود این تفاوت بزرگ باشد. ” وی بعداً در پیامی توئیتر آرایشگر مورد نظر ، Cora Diggins را برچسب گذاری کرد.

اوایل امسال ، دبیرستان موسیقی آلوم مونیک کلمن پس از آشکار کردن به خبرها تبدیل شد خودی شخصیت او در بیشتر فیلم از سربند استفاده می کرد ، زیرا آرایشگر مویی که روی صحنه کار می کرد آموزش نداد که چگونه موهای بافت را آرایش کند.

کلمن گفت: “ما در این صنعت رشد زیادی کرده ایم و در نمایندگی رشد زیادی داشته ایم و از نظر درک نیازهای یک بازیگر آمریکایی آفریقایی تبار نیز رشد زیادی داشته ایم.” “اما واقعیت این است که آنها موهای من را درست کرده بودند و در قسمت جلوی آنها بسیار ضعیف عمل کرده بودند.” این پذیرش اندکی بعد صورت گرفت ماجراهای ترسناک سابرینا تاتی گابریل ، بازیگر زن نیز از طریق ویدئویی با مرور زمان در اینستاگرام فاش کرد که امواج انگشتی بور و یخی که مترادف با شخصیت او ، Prudence شده اند ، در واقع کارهای خودش است.

برای دهه ها ، متخصصان زیبایی سیاه توسط هالیوود و نیازهای طولانی مدت برای عضویت در اتحادیه ها و کار در تلویزیون و مجموعه های فیلم مانع شده اند. به همین دلیل بسیاری از بازیگران سیاه پوست متعاقباً تجربه ناامیدکننده خود را در کار با متخصصان زیبایی غیر سیاه پوست در صحنه در چند سال گذشته به خاطر آورده اند.

که در iCarly، Mosley و Triplett قبلاً از تعداد زیادی مدل موی چشم نواز مانند گره های بانتو و دم اسبی حبابی استفاده کرده اند که اگر کار کسانی که در پشت صحنه برای یک حرفه ای با تجربه سیاه پوستان فعالیت می کردند ، احتمالاً به دست نمی آمد یکی از آرایشگران اصلی نمایش. این بدان معنا نیست که هنوز از نظر افزایش نمایندگی در پشت صحنه و تسهیل ورود افراد رنگارنگ به اتحادیه ، کار زیادی انجام نشده است ، اما دیدن پروژه ای که موضوع آن بوده است بسیار خوب است. خیلی انتظار بالاخره درست بشه

منبع تصویر: پارامونت +

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>