اولین تریلر Mare of Easttown را با کیت وینسلت تماشا کنید

[ad_1]

کیت وینسلت در سری جدید Sky Atlantic بازی می کند ، مادی از Easttown، که داستان یک کارآگاه در یک شهر کوچک را دنبال می کند. وینسلت نقش ماره شیهان را بازی می کند که مامور تحقیق در مورد قتل یک دختر جوان می شود. طبق خلاصه داستان رسمی نمایش ، مادی از Easttown “جستجوی تاریک یک جامعه نزدیک و بررسی واقعی چگونگی تعریف خانواده و فاجعه های گذشته می تواند حال ما را تعریف کند.”

سرانجام این تریلر منتشر شد و طبق آنچه تاکنون دیده ایم ، به نظر می رسد که یک ساعت کاملاً جذاب خواهد بود. فقط در عرض دو دقیقه ، از زندگی عاشقانه شیهان و رابطه او با شوهر سابقش (که با ناراحتی تصمیم می گیرد به خانه پشت سر خانه اش نقل مکان کند) مطلع می شویم و متوجه می شویم که او رابطه بسیار سختی با مادرش هلن دارد. (با بازی ژان اسمارت). جدا از این ، ما همچنین یک نگاه اجمالی به دختر شیهان Siobhan (با بازی Angourie Rice) می بینیم ، و به یک راز کوچک اب زیر کاه درگیر یک کارآگاه شهرستان به نام کالین زابل (با بازی Evan Peters) اجازه می دهیم.

مادی از Easttown از 18 آوریل در Sky Atlantic و NOW برای تماشا در دسترس خواهد بود. بررسی پیش پرده جدید در بالا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>