اولین کتاب کودک مگان مارکل ، نیمکتمگان مارکل اولین کتاب کودک خود را منتشر می کند.

نیمکت، که پیوند در حال تحول بین پدر و پسر را که از طریق چشمان مادر دیده می شود ، کشف می کند ، درست در زمان روز پدر در 8 ژوئن منتشر خواهد شد.

در حقیقت ، دوشس ساسکس – که مادر آرچی 2 ساله است و یک دختر بچه باردار است ، به همین دلیل تابستان امسال – توضیح داد که این کتاب تصویری از شعر روز پدر که برای شاهزاده هری سروده الهام گرفته است.

نیمکت مگان در بیانیه ای که توسط ناشر Random House Books Children منتشر شد ، به عنوان شعری كه در روز پدر برای شوهرم نوشتم شروع كرد ، “این شعر به این داستان تبدیل شد.”

در بخشی از منتشر شده توسط آمازون ، داستان با نیمکت عنوان شروع می شود:

این نیمکت شماست
جایی که شاهد شادی بزرگی خواهید بود.
از اینجا استراحت خواهید کرد
رشد پسر ما را ببینید.

در اعلامیه مطبوعاتی ، مگان به عنوان “یک مادر ، همسر ، فمینیست و فعال” توصیف شده است که “در حال حاضر به همراه خانواده ، دو سگ و یک دسته از جوجه های نجات در ایالت کالیفرنیا زندگی می کند.”

تصویرگری این کتاب توسط هنرمند برنده مدال کالدکات ، کریستین رابینسون انجام شده است.

“مسیحی که در لایه های زیبا و اثری آبرنگی آراسته است و گرما ، شادی و راحتی رابطه پدر و پسر را از هر طیف زندگی به تصویر می کشد ؛ این نمایش برای من از اهمیت ویژه ای برخوردار بود و من و کریستین برای به تصویر کشیدن این پیوند خاص از نزدیک کار کردیم. از طریق یک لنز فراگیر ، “مگان در بیانیه گفت.

اولین کتاب او قصد دارد دریچه ای برای لحظات مشترک و ماندگار بین گروه متنوعی از پدران و پسران – لحظات تأمل ، اعتماد ، کشف و راحتی – به خوانندگان ارائه دهد. همانطور که مگان گفت: “امید من این است نیمکت در هر خانواده ای ، بدون توجه به آرایش ، به همان اندازه که با خانواده من سازگار است.

نیمکت (19 دلار) اکنون برای پیش سفارش در دسترس است. برای دیدن پیش نمایش چند صفحه داخلی کتاب به ادامه مطلب بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>