اولیویا برین پارالمپیکی مقام رسمی را به دلیل انتقادات کوتاه منکر می کند

[ad_1]

منچستر ، انگلستان - 27 ژوئن: اولیویا برین از پورتسموث در فینال پرش طول زنان در روز سوم مسابقات دوومیدانی مولر انگلیس در ورزشگاه منطقه ای منچستر در 27 ژوئن 2021 در منچستر انگلیس به رقابت می پردازد.  (عکس از اشلی آلن / گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / اشلی آلن

قهرمان جهانی پارالمپیک ، اولیویا برین پس از آنکه یک مقام رسمی در مسابقات قهرمانی انگلیس ، خلاصه دو سرعت خود را “خیلی کوتاه و نامناسب” خواند ناامید می شود. در تاریخ 18 ژوئیه ، این ورزشکار ولزی بیانیه ای را در توئیتر به اشتراک گذاشت که در آن جزئیات تجربه و برجسته ساختن مکانهایی را که سازمانهای ورزشی باید پیشرفت کنند ، بیان کرد.

برین احساسات خود را با ابراز تشکر از “داوطلبان باور نکردنی” که در رویدادهایی مانند مسابقات قهرمانی قضاوت می کنند ، آغاز کرد. وی گفت: “آنها کار شگفت انگیزی انجام می دهند و امکان رقابت را برای ما فراهم می کنند.” با این حال ، پس از شرکت در ماده پرش طول ، برین احساس “ناامیدی” کرد زیرا یک زن رسمی “احساس کرد” لازم است “در مورد شلوارک کوتاه این ورزشکار اظهار نظر کند.

وی در مصاحبه ای با بی بی سی این تجربه را بازگو کرد و گفت: “من تازه مسابقه ام را تمام کردم و از مسئولان برای کمک و حمایتشان تشکر می کردم و این مقام پیش من آمد و گفت” آیا می توانم با شما صحبت کنم؟ ” و من مثل “بله ، مشکل چیست؟” او گفت: “من فکر می کنم آنچه شما می پوشید بسیار آشکار است و من فکر می کنم شما باید به خرید شلوارک فکر کنید.” من نمی دانستم چه بگویم که من لال شدم و اولین روند فکر من این بود که “شوخی می کنی؟”

برین توضیح داد که او به مدت 9 سال از همین نوع شلوارک استفاده کرده است – سبک “ته بیکینی با کمر بالا”. وی گفت: “ما می خواهیم در هنگام مسابقه ، مجبور به احساس سنگینی و احساس راحتی نباشیم.” “ما فقط باید آنچه را که مجاز به پوشیدن هستیم بپوشیم.” برین امیدوار است که هنگامی که در توکیو شرکت می کند ، همچنان بتواند لباس کوتاه خود را بپوشد و در نهایت ، مایل است ممنوعیت اظهارنظر در مورد لباس زنان ورزشکار را به عهده داوران بگذارد.

او همچنین اذعان می کند که رقبای مرد احتمالاً انتقاد یکسانی را تجربه نمی کنند ، اما متأسفانه بسیاری از زنان در ورزش می توانند با تجربه برین ارتباط برقرار کنند. بیانیه وی در توییتر مورد پسند چندین ورزشکار دیگر قرار گرفت که چیزی مشابه را گذرانده اند. “من هرگز شخصاً احساس خودآگاهی نکرده ام ، اما دیروز احساس عصبانیت زیادی در من ایجاد کرد و به وضوح از پاسخی که در اینستاگرام و توییتر داشتم ، برای بسیاری از دختران جوان و ورزشکاران اتفاق افتاده است و باید تغییر کند ، “او اضافه کرد. “من فکر می کنم مردم در مورد آن حرفی نزده اند زیرا آنها احساس ترس می کنند و من می خواهم که مردم اعتماد به نفس داشته باشند و در مورد آن صحبت کنند زیرا این اتفاق اشتباهی است که رخ داده و این باید متوقف شود که برای ما اتفاق بیفتد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>