اولیویا رودریگو انتقاد جنسی از متن ترانه را صدا می زند

[ad_1]

بوربانک ، کالیفرنیا - 01 نوامبر: اولیویا رودریگو در اولین نمایش دیزنی + شرکت می کند منبع تصویر: گتی / راشل لونا

متن ترانه های اولیویا رودریگو و تیلور سویفت خام ، احساسی و گیرا برای هسته های آنها اشتراکات زیادی دارند و خواننده “مجوز رانندگان” از قبل با همان انتقادی روبرو بوده که سوئیفت از روز اول با آن روبرو بوده است. پیش از انتشار اولین آلبوم 21 مه ، ترش، رودریگو اخیراً گفت روزنامه گاردین که او متوجه شده است “انتقادات جنسیتی از ترانه سرایانی مثل من که به من گفته می شود آنها فقط در مورد پسران آهنگ می نویسند.”

علاوه بر این واقعیت که آهنگ های مربوط به عشق و روابط پر سر و صدا هستند ، انتقاداتی از این دست ذاتاً به کلیشه های جنسیتی گره خورده است که ایدئولوژی های مضر در مورد جنسیت زنان را تداوم می بخشد. خوشبختانه ، رودریگو هیچ یک از آنها را ندارد. وی گفت: “من درمورد چیزهایی می نویسم که واقعاً شدیداً احساس آنها می کنم – و احساس دلشکستگی و اشتیاق به شدت شدید می کنم – و فکر می کنم این اصیل و طبیعی است.” “من واقعاً نمی فهمم که مردم از من می خواهند درباره چه چیزی بنویسم ؛ آیا می خواهید آهنگی در مورد مالیات بر درآمد بنویسم؟ چگونه می خواهم آهنگ احساسی درباره آن بنویسم؟”

فراتر از آن ، رودریگو به این نکته اشاره کرد که اغلب آهنگ های ظریف در مورد شکستگی قلب و عاشقانه می توانند باشند. “چیزی که من واقعاً به آن افتخار می کنم این است که این رکورد در مورد احساساتی صحبت می کند که صحبت کردن درباره آنها دشوار است یا از نظر اجتماعی قابل قبول نیستند ، به خصوص برای دختران: عصبانیت ، حسادت ، کینه ، غم ، آنها به عنوان b * tchy اخم می شوند و ناله و شکایت یا هر چیز دیگری ، “او گفت. “اما من فکر می کنم آنها چنین احساسات معتبری هستند.” با انتشار اولین آلبوم رودریگو در گوشه گوشه ، نمی توانیم صبر کنیم تا هر غزل با مضمون عشق را یاد بگیریم و آنها را در بالای ریه هایمان بخوانیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>