اولیویا رودریگو واکسیناسیون را در کاخ سفید تشویق می کند

[ad_1]

اولیویا رودریگو برای همیشه از سیستم عامل خود استفاده می کند. روز چهارشنبه ، خواننده “مجوز راننده” برای تشویق مردم به دریافت واکسن COVID-19 به کاخ سفید سفر کرد. اولیویا که ظاهراً اِل وودز داخلی خود را کانالیزه می کرد ، هنگام ورود به داخل برای بازدید مهم ، کت و شلوار لباس تارتان صورتی و پاشنه بلند سکویی سفید پوشید. خبرنگاران همچنین چند عکس لحظه ای از اولیویا در بازدید از تور بزرگ کاخ سفید به اشتراک گذاشتند او از بال غربی بازدید کرد.

اولیویا قرار است در جریان بازدید خود با رئیس جمهور جو بایدن و دکتر آنتونی فاوسی ملاقات کند و تعداد کمی فیلم ضبط کننده پیروان خود را برای واکسیناسیون ضبط کند و همچنین به چند سوال پاسخ دهد. اولیویا و رئیس جمهور بایدن روز سه شنبه هنگامی که رئیس جمهور عکس برگشتی از او به اشتراک گذاشت ، بازدید او را از اینستاگرام تحریک کردند و نوشت: “من می دانم که این جوان واکسینه شده است ، اما ما باید از جوانان دیگر نیز محافظت کنیم. چه کسی حاضر به کمک است؟ ” اولیویا سرانجام از این موضوع دزدی کرد و نوشت: “من وارد هستم! فردا در کاخ سفید می بینمت!” تصاویر بیشتر از دیدار وی در کاخ سفید را در پیش رو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>