اولیویا وایلد از هری استایلز برای انجام کارش تعریف و تمجید می کند

[ad_1]

مردم اولیویا وایلد را بخاطر تمجید از شایسته هری استایلز برای انجام حداقل کارها صدا می زنند نگران نباش عزیزم. در 15 فوریه ، به افتخار بسته بندی فیلم ، اولیویا عکسی از پشت صحنه هری را در کنار عنوان خود منتشر کرد و از او برای اجازه دادن به “یک زن برای نگه داشتن کانون توجه” ، با اشاره به کاستار فلورانس پوگ ، تشکر کرد. “واقعیت کمی شناخته شده: اکثر بازیگران مرد مایل به بازی در نقش های فرعی در فیلم های تحت هدایت زن نیستند. این صنعت باعث شده است که آنها باور کنند این باعث کاهش قدرت (یعنی ارزش مالی) آنها در پذیرش این نقش ها می شود ، یکی از دلایل به سختی می توان برای فیلم های متمرکز بر داستان های زنانه بودجه گرفت. ”

وی ادامه داد: “هیچ شوخی نیست ، یافتن بازیگرانی که درک کنند چرا ممکن است ارزش این را داشته باشد که یک زن بتواند کانون توجه را داشته باشد” ضروری است. “وارد شوید:harrystyles ،” جک “ما. او نه تنها از این فرصت لذت می برد که اجازه می دهد درخشانflorencepugh صحنه اصلی را به عنوان “آلیس” ما برگزار کند ، بلکه او هر صحنه را با حس انسانی ظریف تزریق می کند. او مجبور نبود که به سیرک ما بپیوندد ، اما او پرید با فروتنی و لطف هیئت مدیره ، و هر روز با استعداد ، گرما و توانایی رانندگی عقب ما را از بین می برد. 👊 #dorworrydarling. ” مردم سریع اشاره کردند از اینکه اولیویا به خاطر بازی در نقش مکمل در فیلمی به رهبری فلورانس ، با کمترین اشاره به نقش اصلی ، هری را به شدت ستایش می کند احساس دلهره می کرد.

“واقعیت کمی شناخته شده: اکثر بازیگران مرد نمی خواهند در فیلم های زنانه نقش های مکمل را بازی کنند. این صنعت باعث شده است آنها باور کنند که قدرت آنها (یعنی ارزش مالی) را برای پذیرش این نقش ها کاهش می دهد.”

این از متن خارج شده است ، به نظر عجیب می رسد ، با این حال ، اولیویا قبلاً در 14 فوریه عکس پشت صحنه فلورانس را در اینستاگرام خود منتشر کرده بود. در زیرنویس ، وی گفت ، “کار با یک بازیگر با استعداد و شجاع همانطور کهflorencepugh آرزوی هر کارگردانی است. من برای همیشه از شما سپاسگزار خواهم بود ، Flo. افتخار من بود که کاپیتان شما باشم. نمی توانم منتظر بمانم تا جهان کار شگفت انگیزی را که شما برای این فیلم گذاشته اید ببیند. تام کروز اجرا می شود + مهارتهای مریل = THE FLO. با تشکر ویژه از هیچ کس به من گفت که در این لحظه نوار چسب به قنداق من چسبیده است. من تو را دوست دارم ، با جرات نگران نباش ♥ ️ ♥ ️ ♥ ️ ”

همچنین لازم به ذکر است که اولیویا در اینستاگرام خود ادای احترام به وی کرد نگران نباش عزیزم فیلمبردار متیو لیباتیک و کریس پاین که در نقش مکمل فیلم نیز بازی می کند. وی حتی از شخصیت پردازی کریس تشکر کرد “بدون اینکه هرگز مقاصد ما را بالا ببرد یا پا را بر روی انگشتان ما بگذارد. او آنجا بود تا به هر طریقی که باشد قطعه را خدمت کند.”

آیا او همچنین به خاطر انجام حداقل کارها از یک بازیگر مرد تشویق می کند؟ بله ، اما این یک تجربه وحشتناک با یک بازیگر دیگر در همان نقش است.

شیعه لا بوف در ابتدا در نقش جک انتخاب شده بود اما به دلیل نمایش رفتارهای نادرست و به دلیل برخورد با سبک بازیگران و خدمه اخراج شد. این امر باعث شد اولیویا “سیاست عدم احمق” را که اولین بار در بخشی از آن ذکر کرد ، گسترش دهد تنوعسریال “Director on Director”. وی گفت: “سیاست عدم احمق ، همه را در یک سطح قرار می دهد.” “من همچنین به عنوان یک بازیگر سالها متوجه شدم که چگونه سلسله مراتب مجموعه بازیگران را از این طریق بسیار عجیب و غریب که در خدمت هیچ کس نیست ، از تیم جدا می کند.”

وقتی به زیرنویس های اولیویا در مورد هری و کریس نگاه می کنید ، علاوه بر اخراج شیعه و سیاست “بدون احمق” او ، به نظر می رسد که او در مورد جزئیات فلورانس درباره صنعت تفسیر می کند. آیا او همچنین به خاطر انجام حداقل کارها از یک بازیگر مرد تشویق می کند؟ بله ، اما این یک تجربه وحشتناک با یک بازیگر دیگر در همان نقش است و نه فقط هری را تحسین می کند زیرا شایعه قرار ملاقات آنها است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>