اولی الكساندر با سر التون جان در BRITs 2021 اجرا می كند

[ad_1]

آن گناه است اولی الكساندر ، ستاره و خواننده Years and Years ، در مراسم جوایز BRIT 2021 با هیچ كس دیگری غیر از سر التون جان به اجرای برنامه پرداخت و تیتراژ نمایش را توسط Pet Shop Boys اجرا كرد.

تک آهنگ خیریه التون جان و اولی الکساندر “It’s a Sin” در حمایت از بنیاد ایدز التون جان است که 30 سالگرد تاسیس خود را در سال 2022 جشن می گیرد. این عملکرد کاملاً دیدنی و جذاب برای یوروویژن طرفداران ، شامل آواز دراماتیک توسط الکساندر ، سازهای پیانو توسط جان ، و یک آهنگ رقص همراه با اردو و حرکات رقص با اعتماد به نفس.

الكساندر با یك ست هماهنگ توری مشكی با شلوار تاپ تاپ و زیر زنگ به روی صحنه رفت ، در حالی كه جان یك كت و شلوار كلاسیك سرمه ای با عینك های گل رز رنگ امضا كرده بود. ادامه مطلب را بخوانید تا از نزدیک به عملکرد قدرتمند التون جان و اولی اسکندر در فیلم “این یک گناه است” از جوایز BRIT 2021 نگاهی بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>