اوپن استرالیا 2021: نائومی اوزاکا سرنا ویلیامز را شکست داد

[ad_1]

ما انتظار داریم که از هر مسابقه نائومی اوزاکا – سرنا ویلیامز شدت زیادی داشته باشیم و نیمه نهایی آنها در مسابقات استرالیا اوپن مطابق با هیاهو بود. پس از دو ست سخت جنگی ، اوزاکا با نتیجه 6-3 ، 6-4 پیروز میدان شد تا به فینال صعود کند و به گراند اسلم چهارم خود ضربه برساند. این سومین پیروزی حرفه ای اوزاکا برابر ویلیامز بود و حالا او پس از اولین قهرمانی در سال 2019 به دنبال کسب دومین مسابقات آزاد استرالیا است.

ویلیامز با قدرت بیرون آمد و در دو بازی اول پیروز شد قبل از اینکه سرویس های اوزاکا و عملکرد پا تیزتر شود ، به او این امکان را می دهد که شتاب بگیرد. ویلیامز بدون جنگ پایین نیامد ، و انرژی جمعیتی که نیمه ظرفیت داشتند را تغذیه کرد تا ست دوم را با نتیجه 4-4 مساوی کند ، اما اوساکا از او بیشتر شد تا دو بازی بعدی را انجام دهد و مسابقه را تمام کند.

اوساکا بعد از مسابقه گفت: “من در ابتدا عصبی و ترسیده بودم و به نوعی راه خود را راحت کردم.” اوساکا درباره رویارویی با ویلیامز گفت: “همیشه بازی در نقش او افتخار است … حضور در زمین بازی با او برای من یک رویا است.”

اوزاکا به نظر می رسد مثل همیشه قوی است ، و در ماه سپتامبر دومین پیروزی خود را در مسابقات آزاد آمریکا کسب می کند. او روز شنبه در فینال بعدی بازی می کند و به مصاف کارولینا موچووا ، رتبه 27 جهان ، یا جنیفر بردی آمریکایی ، شماره 22 خواهد رفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>