اکستنشن و کلاه گیس مو می تواند زندگی شما را برای ریزش مو تغییر دهد

[ad_1]

منبع تصویر: Glamour Hair London

کلاه گیس نه تنها یک روش عالی برای تغییر مدل مو یا رنگ مو است. برای کسانی که با ریزش مو سر و کار دارند ، کلاه گیس و اکستنشن مو می توانند باعث افزایش اعتماد به نفس در زندگی شوند. ریزش و کم پشتی موها میلیون ها نفر را در انگلیس تحت تأثیر قرار داده و می تواند یک تجربه آسیب زا باشد. و در حالی که چندین مورد تشخیص و عوامل موثر در هنگام ریزش مو وجود دارد ، خبر خوب این است که راه حل های بسیاری نیز وجود دارد. و خوشبختانه از نظر کلاه گیس و اکستنشن مو مخصوص کسانی که با ریزش مو سر و کار دارند ، متخصصان بیشتری در انگلیس ارائه می دهند که این خدمات را ارائه می دهند.

تاتیانا کارلینا ، صاحب تاتیانا کارلینا با سالن هایی در لندن ، منچستر و لس آنجلس متخصص در زمینه اصلاح مو ، و نکم آدجومو صاحب Glamour Hair London در لندن ، دو زن در انگلیس هستند که مأموریت دارند مکالمه را در مورد ریزش مو و ارائه گزینه هایی برای افرادی که آن را تجربه می کنند ، با کمک اکستنشن و کلاه گیس. ما با هر دو نفر در مورد قدرت تغییر کلاه گیس و اکستنشن برای افرادی که دچار ریزش و کم پشتی مو شده اند صحبت کردیم.

پاک کردن برخی از افسانه ها در مورد کلاه گیس و کشیدن مو

در گفتگویی درباره کلاه گیس و ریزش مو مهم است که ابتدا چیزی را پاک کنیم. یک تصور غلط رایج وجود دارد که کلاه گیس و برنامه های افزودنی است همیشه باعث ریزش و نازک شدن مو می شود. و گرچه ، بله ، آنها می توانند از عوامل ریزش مو در برخی افراد باشند ، اما کاملاً مسلم نیست که باعث آسیب می شوند. کم پشت شدن موها با استفاده از اکستنشن و کلاه گیس اغلب به این دلیل است که به نادرست اعمال شده است و توسط یک متخصص کاملاً معتبر و معتبر انجام نشده است. انواع مختلفی از پسوند وجود دارد ، بنابراین ابتدا باید با آرایشگر خود تصمیم بگیرید که بهترین گزینه است. بعد ، بیت برنامه واقعی است. کارلینا به POPSUGAR گفت: “بسیاری از اشتباهات هنگامی اتفاق می افتد که اکستنشن ها بیش از حد سنگین باشند و یا روی یک تار بسیار بسیار کوچک از مشتری ایجاد شوند.” هنگامی که در مکان هایی که باید اضافه شوند ، اضافه می شوند نیز ممکن است آسیب ببیند. وی افزود: “ما تعداد زیادی موی کودک در اطراف شقیقه و اطراف گردن خود داریم ، جایی که نباید از موهای زائد استفاده شود ، زیرا این موها به اندازه کافی محکم نیستند”.

وقتی صحبت از کلاه گیس می شود ، شکستن احتمالی فکر مشابهی با پسوندها را به دنبال دارد. اگر کلاه گیس مستقیماً روی خط مو بچسبد تا روی پوست جلوی خط مو ، شکستگی می تواند رخ دهد. Adejumo به POPSUGAR توضیح داد: اگر سعی کنید کلاه گیس را با کشیدن یا استفاده از نیرو ، به جای استفاده از محلول صحیح برای حل فرمول ، از بین ببرید ، ممکن است آسیب ببیند. وی توصیه کرد که اگر لبه های شکننده ای دارید ، کلاه گیس می تواند از خط موی شما در برابر ساخت توری کلاه گیس محافظت کند. وی افزود: از آنجا که کلاه گیس ها از توری نازک و قابل تنفس ساخته می شوند ، “بسیاری از مردم از کلاه گیس ها به عنوان مدل محافظ استفاده می کنند و به موها در زیر استراحت می دهند.” اگر به یک متخصص آموزش دیده مراجعه کرده و از توصیه های مراقبت های پس از آن آرایشگر پیروی کنید ، از کلاه گیس صدمه ای نخواهید دید.

نكم آدژومو گفت: “من هنوز پیام های دلخراشی از زنان دریافت می كنم كه در مورد راه ریزش موهایشان ، احساس آنها و آنچه با اعتماد به نفس آنها با پوشیدن یكی از کلاه گیس های ما انجام داده است ، به ما می گویند.”

تحصیلات برای آدژومو فوق العاده مهم است. تیم وی آموزش دیده است تا با افرادی که دچار ریزش مو می شوند کار کند ، بنابراین آنها می توانند بهترین محصولات و خدمات را به همین ترتیب مشاوره دهند (اگرچه این توصیه نباید به جای تشخیص پزشک عمومی باشد). برقراری ارتباط با مشتریان برای Glamour Hair London فوق العاده مهم است و مشتریان در صورت نیاز به مشاوره توصیه می شوند در هر زمان در تماس باشند. این سالن همچنین برای کسانی که دچار هر نوع ریزش مو در پزشکی هستند تخفیف ایجاد می کند و خدمات را کمی در دسترس تر می کند. کارلینا همچنین یادآوری کرد که تحصیلات برای وی بسیار مهم است. “مراقبت های بعدی و آموزش مشتری های من مهم است ؛ این قطعاً یک خیابان دو طرفه است.”

کلاه گیس و اکستنشن می توانند برای سلامت روان یکپارچه باشند

برای بسیاری از افرادی که دچار ریزش و کم پشتی مو می شوند ، اکستنشن و کلاه گیس می تواند یک مکانیسم اصلی برای مقابله با اثرات روانشناختی ناشی از ریزش مو باشد. “[Starting Glamor Hair London] دنیایی را کشف کردم که نمی دانستم وجود دارد: زنانی که از ریزش مو رنج می برند. ”

تاتیانا کارلینا گفت: “ما احساس خود را تغییر می دهیم در حالی که کاملاً آسیب پذیر است ؛ آنها سالن را ترک می کنند و احساس اطمینان می کنند.”

“ریزش مو در کل زنان یک مسئله بسیار رایج است. این می تواند منجر به تعدادی از مشکلات روانی از جمله عزت نفس ضعیف و افزایش خودآگاهی شود تا نام چند مورد را ذکر کند. برای بسیاری ، [at the salon] آدجومو افزود: “ما یکی از اولین نقاط تماس بسیاری از زنان هستیم.” “من قبلاً فکر می کردم برای رنج و ریزش مو باید سن خاصی داشته باشید ، اما می تواند در هر زمان از زندگی شما را تحت تأثیر قرار دهد. . من هنوز پیام های دلخراشی از زنان دریافت می کنم که در مورد سفر ریزش موی خود ، احساس آنها و آنچه با اعتماد به نفس آنها با پوشیدن یکی از کلاه گیس های ما به ما گفته است ، گفتند. “

سالن ها چیزی فراتر از مکانی برای تهیه کلاه گیس ها و اکستنشن های ماهرانه ارائه می دهند. آنها همچنین فضای امنی برای صحبت صریح مردم در مورد تجربیات خود با متخصصان آموزش دیده هستند. آدجومو گفت: “ما نه تنها خدماتی را ارائه می دهیم كه در آن زنان می توانند گیسوی رویایی خود را ایجاد كنند ، بلكه همچنین این پشتیبانی را ارائه می دهیم و گوش مفیدی را به مشتری می دهیم كه فقط می خواهد شخصی با او صحبت كند.” “آنها همچنین می توانند افراد دیگری را که دچار ریزش مو شده اند نیز ملاقات کنند ؛ همانطور که ما اغلب زنان را با یکدیگر تماس می دهیم.” هدف آدژومو ایجاد یک “پلتفرمی است که در آن بتوانیم افراد را به یکدیگر متصل کنیم ، زیرا در هنگام ریزش مو ، تنهایی و فقدان اطلاعات مسئله مهمی است ، بنابراین می توانید با شخص دیگری که از طریق آنچه شما هستید ارتباط برقرار کنید. فوق العاده کمک می کند. ”

کارلینا نیز در سالن خود نیز دقیقاً همین تجربه را دارد. وی گفت: “هنگامی که این مسئله مربوط به ریزش مو یا ریزش مو پس از بارداری است ، مراجعه کنندگان گریه می کنند.” “ما احساس خود را تغییر می دهیم در حالی که کاملاً آسیب پذیر است ؛ او سالن را ترک می کند و احساس اعتماد به نفس می کند ؛ وضعیت بدن او تغییر می کند ، زنان کاملاً متفاوت را بیرون می کشد.”

برای Glamour Hair London مهم است که اینستاگرام آنها نمایانگر این جنبه مثبت و تغییر دهنده زندگی در ارائه خدمات باشد. آدجومو گفت: “ما همیشه اینستاگرام خود را کاملاً سرگرم کننده ، فعلی و آموزنده نگه می داریم. من می خواستم به جای نکات منفی ، نکات مثبت را بپذیرم.” “استفاده از سیستم عامل من برای آگاهی بیشتر در مورد هدف ، هدف من است.”

دقیقاً انواع اکستنشن و کلاه گیس مو برای ریزش مو موجود است؟

نوع مو ، نوع ریزش موی شما و سبک زندگی شما تعیین می کند که کلاه گیس یا اکستنشن مو مناسب شما باشد. کارلینا از یک سیستم اکستنشن مش استفاده می کند ، “که ما آن را حجم دهنده می نامیم ، جایی که ما در اصل موهای موجود را از طریق این مش بسیار ریز می کشیم.” این مش هر 8-10 هفته نیاز به سفت شدن دارد و می توان پارگی های کوچک را ترمیم کرد. در صورت مراقبت صحیح ، سیستم مش می تواند تا سه سال دوام داشته باشد. اگرچه این یک فرایند زمانبر است ، اما اگر سبک زندگی خاصی فعال دارید یا مثلاً شناگر مشتاق هستید بسیار عالی است.

اکستنشن مو برای همه گزینه مناسبی نیست. اگر موهایتان خیلی کم است یا اصلاً مو ندارید ، چیزی برای حفظ سیستم مش وجود ندارد ، بنابراین کلاه گیس در این حالت بهترین گزینه است زیرا کل سر شما را می پوشاند. Glamour Hair London ساخت کلاه گیس های مختلفی را ارائه می دهد و می تواند به طور خاص کلاه گیس هایی متناسب با هر مشتری خود ایجاد کند. آدجومو توضیح داد: “بزرگترین تصور غلط در مورد کلاه گیس ها این است که مردم هنوز هم فقط به یاد می آورند که چگونه این گیسها سالها قبل ظاهر شده اند – خطوط موی ضخیم ، پوشیدن بسیار ناخوشایند و بسیار واضح.” “در Glamour Hair London ، ما یک کلاه گیس مدرن برای زن مدرن ایجاد کرده ایم.”

اگر مطمئن نیستید که چه گزینه ای برای شما مناسب است ، سالن می تواند مزایا و معایب هر دو شما را راهنمایی کند تا به بهترین نتیجه ممکن برای نیازهای فردی شما برسد. اگر شرایط لازم را داشته باشید ، ممکن است به شما کلاه گیس نیز داده شود.

بیماری همه گیر چگونه بر خدمات کشش و کلاه گیس مو تأثیر گذاشته است؟

همه گیری تأثیرات غیرقابل تصوری در تمام جنبه های زندگی ما داشته است و استرس قسمت عظیمی از این امر است. ریزش مو ناشی از استرس به عنوان telogen effluvium شناخته می شود و اگرچه در بیشتر موارد فقط موقتی است ، اما اگر انواع دیگری از ریزش مو را نیز تجربه می کنید ، telogen effluvium می تواند سایر شرایط ریزش مو را بسیار بیشتر به چشم بیاورد. ما علاقه مند بودیم که آیا این افزایش استرس باعث افزایش مشتریانی شده است که از Glamour Hair London و Tatiana Karelina بازدید می کنند. کارلینا گفت: “بله ، قطعاً ، صد در صد.” وی افزود: “COVID-19 ، نگرانی های ناشی از آن و تنهایی باعث ایجاد استرس زیادی در بسیاری از مشتریان شده است.” آدجومو هم همین را گفت. “بله ، ما زنان جوانی داشته ایم که به دلیل استرس ناشی از همه گیری COVID-19 با ما تماس گرفته اند.”

آدجومو و کارلینا امیدوارند که آنها بتوانند سهم کوچکی در کمک به مردم برای جلب اعتماد مجدد از طریق خدمات خود و همچنین ارائه فضای امن و جامعه در داخل سالن داشته باشند. کلاه گیس و اکستنشن مو نه تنها به افراد این فرصت را می دهند که موهای رویایی خود را داشته باشند بلکه برای کسانی که دچار ریزش یا کم پشتی می شوند ، می توانند یک حلقه نجات باشند.

اگر دچار ریزش یا کم پشتی مو هستید ، اولین تماس شما باید همیشه پزشک عمومی باشد. پزشک عمومی می تواند وضعیت شما را تشخیص دهد و در مورد مراحل بعدی و همچنین درمان احتمالی به شما مشاوره پزشکی ارائه دهد. اگرچه آرایشگاه ها می توانند در پوشاندن انواع خاصی از ریزش مو کمک کنند ، اما آنها متخصص پزشکی آموزش دیده نیستند و نمی توانند هیچ بیماری را درمان کنند.

منبع تصویر: Glamour Hair London

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>