اگر درماتیت ولور بر اعتماد به نفس جنسی شما تأثیر می گذارد چه باید کرد

[ad_1]

آن را از متخصص اعصاب و روان ساکن نیویورک ، سانام حافظ ، بگیرید که به من می گوید: “اگر مواردی مانند درماتیت ، اگزما ، و تحریک یا قرمزی بر روی پوست ولو تأثیر بگذارد ، احتمالاً باعث افزایش آگاهی از خود در مورد ظاهر آن و همچنین لمس آن می شود. ، احساس و بو ، که می تواند منجر به احساس کاهش جذابیت و ناتوانی در لذت بردن از لذت های جنسی شود. “

آدام فریدمن ، یک متخصص پوست و هیئت مدیره پوست در دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی GW ، مستقر در واشنگتن دی سی ، احساسات حافظ را تقریباً منعکس می کند. وی می گوید: “اختلالات پوستی که بر روی ولو تأثیر می گذارد می تواند به دلیل کلاله و شرمساری تأثیر زیادی در اعتماد به نفس و توانایی فرد در لذت بردن از رابطه جنسی و صمیمیت داشته باشد.” “بی هیچ تردیدی وجود دارد که این شرایط می تواند بر وضعیت روانی تأثیر بگذارد و فرد را در معرض خطر افسردگی ، اضطراب و تصویر منفی از خود قرار دهد.”

اکنون ، برای برخی اخبار تسکین دهنده. اگر با یک بیماری پوکی ولو دست و پنجه نرم می کنید ، حتماً هستید نه تنها. علاوه بر این ، اکثر این شرایط کاملاً قابل درمان و غیر مسری هستند که امیدوارم بتوانند آرامش خاطر شما را فراهم کنند.

برای بصیرت بیشتر ، من به چندین متخصص برای مشاوره در مورد چگونگی حرکت در همه چیزهایی که دارای بیماری پوستی است که در مجرا ظاهر می شوند – از جمله نحوه صحبت با شریک زندگی خود در مورد آن ، اینکه وقتی پزشک به شما توصیه بد می کند چه کاری انجام دهید ، راه های افزایش اعتماد به نفس ، و موارد دیگر.

از کجا می توان فهمید که پوستی پوکی دارد و چه کاری می توانم انجام دهم؟

از یک متخصص پوست دارای مجوز تابلو تشخیص بگیرید.

اگر نوبت به آن رسید ، اگر دچار هر نوع تحریک پوستی در ناحیه ولو هستید ، خواه برآمدگی ، افزایش قرمزی ، خارش ، پوسته پوسته شدن ، باید به متخصص پوست خود مراجعه کنید. این تنها راه برای تشخیص دقیق دقیق و به نوبه خود یک برنامه درمانی مناسب است. فریدمن تأکید می کند که شما هرگز نباید سعی کنید خود را تشخیص دهید ، زیرا تشخیص بیماری بین افراد بیشمار و عفونت های مقاربتی که بر روی پوست اندام تناسلی تأثیر می گذارد برای فردی که متخصص پوست نیست تقریباً غیرممکن است. وی هشدار می دهد: “تسلیم دکتر گوگل نشوید.” “این به درد شما نمی خورد.”

علاوه بر این ، فریدمن خاطرنشان می کند که برخی شرایط خاص مانند پسوریازیس ممکن است متفاوت از پلاک های استاندارد باشد که در بقیه اعضای بدن مشاهده می کنیم. “[That’s why] فوق العاده مهم است که از یک متخصص که برای یافتن این موارد آموزش دیده است ، تشخیص بگیرید.

گزینه های درمانی خود را کاوش کنید.

هنگامی که شما از متخصص پوست خود تشخیص دریافت می کنید ، آنها شما را با یک برنامه درمانی بر اساس وضعیت بیماری ولو تنظیم می کنند. فریدمن می گوید: “برای اختلالات التهابی مانند اگزما ، ما معمولاً از مرطوب كننده های استروئیدی موضعی خفیف استفاده می كنیم و برای پسوریازیس ، بعضی اوقات ، بسته به شدت ، داروهای بیولوژیك تجویز می كنیم.” وی همچنین به اهمیت رعایت بهداشت و رعایت فوق العاده ملایم بودن با پوست حساس در این ناحیه اشاره می کند. وی می گوید: “از صابون های خشن یا معطر بسیار دور باشید زیرا آنها می توانند اسیدیته پوست را تغییر داده و تعادل pH را مختل کنند که این خود باعث تحریک ولو می شود”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>