اگر Olympian برای COVID در المپیک 2021 مثبت باشد ، چه می شود؟

[ad_1]

توکیو ، ژاپن - 19 ژوئیه: حلقه های المپیک توسط محل برگزاری المپیک پارک دریایی اودایبا پیش از بازی های المپیک 2020 توکیو در 19 ژوئیه 2021 در توکیو ژاپن به نمایش در می آیند.  (عکس از تورو حنائی / گتی ایماژ)

مقامات در توکیو اقدامات احتیاطی را برای آزمایش و محافظت از ورزشکاران و کلیه افرادی که در المپیک 2021 درگیر انعقاد و گسترش COVID هستند ، انجام می دهند. اما از اول ژوئیه ، 58 نفر از افراد مرتبط با بازی های توکیو قبلاً آزمایش COVID را تجربه کرده اند ، توکیو 2020 گزارش می دهد ، از جمله ژیمناستیک جایگزین ایالات متحده ، که در واقع واکسینه شده است و هیچ علائمی نشان نمی دهد.

بنابراین در حالی که IOC تخمین زده است که بیش از 80 درصد ورزشکارانی که به توکیو رسیده اند واکسینه می شوند ، حتی اگر کاملاً واکسینه شوید ، باز هم می توانید آلوده شوید. ورزشکاران روزانه در حال آزمایش هستند ، اما از آنجایی که دوره جوجه کشی می تواند تا 14 روز طول بکشد ، به این معنی است که فرد می تواند قبل از مثبت نشان دادن نتایج آزمایش منفی زیادی داشته باشد ، که این می تواند درست قبل یا هنگام مسابقه اتفاق بیفتد.

چه اتفاقی می افتد اگر یک ورزشکار برای COVID مثبت باشد؟

اگر یک ورزشکار ، از جمله افراد متناوب ، در حالی که در توکیو است ، آزمایش COVID را انجام دهد ، طبق دستورالعمل های مقامات بهداشتی ژاپن ، که به شدت علائم بستگی دارد ، باید 10 تا 14 روز خودزنی شود. آنها مجاز به رقابت نیستند.

آیا بسته شدن مخاطبین هنوز می تواند رقابت کند؟

هر کسی که از نزدیک دو دقیقه قبل از ظهور علائم و شروع به جداسازی با این ورزشکار در ارتباط نزدیک باشد (حداقل 15 دقیقه با فرد آلوده در فاصله یک متری بدون ماسک صورت باشد) آزمایش خواهد شد. این که آیا اجازه تماس نزدیک برای رقابت داده می شود یا نه به صورت موردی تصمیم گیری می شود. آنها لازم است روزانه آزمایش PCR سواب منفی انجام دهند ، در اتاق خصوصی نیاز به قرنطینه دارند و مجبورند از وسایل نقلیه اختصاصی و امکانات آموزشی به دور از سایر ورزشکاران استفاده کنند.

ورزشکارانی که به عنوان تماس نزدیک با کسانی که از نظر COVID مثبت هستند مشخص می شوند ، به شرطی که تست مثبت نداشته باشند ، باید بتوانند در مسابقات خود شرکت کنند. این ورزشکاران مجبور به قرنطینه هستند ، اما مجاز به ترک تمرین و مسابقه هستند ، به شرطی که حمل و نقل جداگانه انجام دهند و در طی شش ساعت پس از مسابقه ، تست منفی داشته باشند.

اگر یک ورزشکار برای COVID مثبت باشد ، آیا فرد جایگزین جای آنها را می گیرد؟

در اکثر موارد ، اگر یک ورزشکار یا تیم به دلیل مثبت بودن تست COVID نتواند مسابقه دهد ، DNS (آیا شروع نشده است) نشان داده می شود و ورزشکار واجد شرایط بعدی جای آنها را می گیرد تا رقابت ادامه یابد. اگر بازیکنان جایگزین کافی برای پر کردن تمام موقعیت ها در دسترس نباشند ، این مسابقات همچنان با تعداد کمتر ورزشکار ادامه خواهد داشت. اگر یک تیم کامل نتواند به رقابت بپردازد ، تیم واجد شرایط در رتبه بندی بعدی جایگاه آزاد را پر می کند. یا ممکن است قالب مسابقه این رویداد متناسب باشد ، به عنوان مثال ، با سافت بال ، آنها می توانند به یک گروه دور و بر یک قالب منتقل شوند.

این پروتکل عمومی است ، اما در هر ورزش و رویدادی قوانین کمی متنوعی در این مورد وجود دارد. بنابراین اگر می خواهید از قوانین مربوط به یک ورزش خاص مطلع شوید ، برای جزئیات بیشتر به مقررات خاص ورزش توکیو 2020 (SSR) مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>