ایده های جالب و منحصر به فرد رنگ مو که باید در سال 2021 امتحان کنید

[ad_1]

اگر مثل من هستید ، مدتی است که موهایتان به صورت حرفه ای رنگ نشده است. برای اینکه به شما تصویری بصری بدهم ، من اینجا نشسته ام و این داستان را می نویسم ، با ریشه هایی به طول سه اینچ و انتهای رنگ پرتقالی کمرنگ که فاصله زیادی با رنگ مسی آتشین ندارند که به امضای من در طول سال تبدیل شده است. اخباری که می توان آرایشگاه های مو در انگلیس در 12 آوریل بازگشایی کرد (اگر همه طبق برنامه پیش برود) به این معنی است که همه ما می توانیم نفس راحتی بکشیم و به رنگ آمیزی مورد علاقه خود برگردیم ، اما این س thatال را ایجاد می کند: بعد از این همه زمان ، چه بعد می خواهی رنگت را رنگ کنی؟ اگر بخاطر تغییر رنگ مو خارش دارید یا می خواهید چیزی خارج از جعبه را امتحان کنید ، نگران نباشید ، ما برای کمک به شما هستیم.

طی چند ماه گذشته ، در حالی که سالن ها متأسفانه مجبور بودند درهای خود را بسته نگه دارند ، هنوز هم رنگ آمیزی ها جالب ترین و خلاقانه ترین رنگ موهای اینستاگرام را به اشتراک گذاشته اند (و ما با عصبانیت صرفه جویی کرده ایم). ما در حال صحبت کردن بر روی قطعات پول رنگین کمان ، برش های ناشی از توهم نوری و ریشه های پراکنده هستیم ، به نام چند مورد – برخی از آنها با نگهداری بالا و جسورانه تر از دیگران ، اما همه به همان اندازه خیره کننده هستند.

بنابراین چه از رنگ طبیعی خود خسته شده باشید و چه به دلیل خستگی قفل شده و یک جعبه رنگ جعبه به دنبال اصلاح رنگ باشید (بدون قضاوت ؛ این چیزی است که حرفه ای ها برای آن اینجا هستند) ، شما به جای مناسب رسیده اید. برای انجام اولین سفر پس از قفل شما به سالن که کمی هیجان انگیزتر بود ، ما 31 مورد از خلاق ترین ، رنگارنگ ترین و مرسوم ترین رنگ موهای موجود را جمع آوری کرده ایم ، زیرا هرگز فرصتی بهتر از اکنون برای امتحان چیز جدید وجود نداشته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>