ایده های خال کوبی انگشت نقطه ای و الهام بخش

[ad_1]

بعضی اوقات بهترین نوع خال کوبی ، خال کوبی های ریز و ساده است که مثلاً در خال کوبی نقطه ای پنهان می شوند. جوهر نقطه ای – نباید با نقطه کاری ، که شامل تصاویر بزرگتر از نقطه است اشتباه گرفته شود – برای افرادی که می خواهند قبل از طراحی بزرگتر یا هر کسی که چیز ظریف می خواهد آب را آزمایش کنند ، مناسب است. اینها می توانند به معنای هر چیزی باشند (یا اصلاً هیچ چیز) و می توانند در هر جایی از بدن قرار بگیرند ، اگرچه اخیراً در اینستاگرام شاهد جهش در خال کوبی های انگشت نقطه ای هستیم.

کریسی تیگن یکی از آخرین مواردی است که این روند را امتحان کرده است و او اخیراً توضیح داد که تصمیم گرفت یک سری نقاط را روی انگشتان خود خال کوبی کند ، فقط به این دلیل که او نقاط را دوست دارد. اگر خال کوبی های انگشت نقطه ای در حال حاضر روی صفحه خلق و خوی شما باشد ، Teigen همچنین تنها کسی نیست که می توانید برای الهام گرفتن از آن استفاده کنید. برای برخی از الهامات به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>