ایده های خال کوبی پراید رنگین کمان و الهام بخش

[ad_1]

ماه ژوئن ممکن است ماه غرور باشد ، اما اعضا و متحدان جامعه LGBTQ + می دانند که کار واقعی برای همیشه ادامه دارد و تجلیل از هویت شما لازم نیست به یک مناسبت یک ماهه محدود شود. اگر می خواهید حمایت ابدی خود را از این هدف دائمی کنید ، می توانید خال کوبی یکی از شناخته شده ترین نمادهای جشن ، رنگین کمان را در نظر بگیرید.

برای چندین دهه ، پرچم رنگین کمان جسارتاً جنبش حمایت از حقوق LGBTQ + را نشان می داد ، و اگرچه رنگ های آن در سال های اخیر به گونه ای تکامل یافته است که بیشتر شامل سایر گرایش های جنسی و هویت جنسیتی است ، اما معنای آن همان است و خال کوبی یکی یکی روش لمس کردن به معنای واقعی کلمه غرور خود را در آستین خود بپوشید. در حالی که نصب یک پرچم رنگین کمان بر روی بدن شما کاملاً خوب عمل می کند ، روشهای خلاقانه ای برای برجسته کردن خال کوبی پراید شما وجود دارد از نقطه ویرگول های رنگین کمان گرفته تا قطعات پازل چند رنگ ، برخی از خال کوبی های مورد علاقه ما با موضوع پراید را که در پیش دارید ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>