ایده های طراحی داخلی از باشکوه ترین بوتیک های زیبایی در جهان

[ad_1]

عطرهای طبیعی الهام گرفته از Verónica Peña در بطری های شیشه ای دمیده شده با درب های چوبی نگهداری می شوند که می توانند به عنوان گلدان های جوانه مدرن مورد استفاده مجدد قرار گیرند. آنها در این بوتیک عطر مکزیکو سیتی ، جایی که گلبرگ های گل فشرده ، صدف های دریایی و شاخه های پراکنده در میزهای چوبی طولانی ، به زیبایی مکان مجلل علم-مادر-طبیعت-ملاقات مادر-طبیعت می دهد ، درخشان می شوند.

طبیعی برو شما نیازی به تزئینات گران قیمت ندارید ، “فقط سنگ یا صدف یا گل خشک” ، که موزاییک هایی از دانه های رنگارنگ را به عنوان قطعات هنری برای فروشگاه خود می سازد ، می گوید. “ما طبیعت و بیان هنری را ادغام می کنیم. شما می توانید گلبرگ های گل را روی یک سینی بچسبانید و خشک کنید ، سپس آنها را در یک بطری شیشه ای قرار دهید [colorful decor]”

ذره بین بخرید. اجازه ندهید جایی به منافذ منفذ شما برسد – به سادگی آن را در یک سینی نقره قرار دهید. پینا می گوید این اجازه را به شما می دهد که “لحظه ای برای تأمل صرف کنید”. “ما از ذره بین برای دیدن دقیق طبیعت استفاده می کنیم ، و همچنین می تواند یادآوری خوبی برای نگاه دقیق به خود و [your surroundings]”

مواد را مخلوط کنید. گلدان خشک گل سرخ را روی یک سینی با رژ لب های قرمز قرار دهید ، یا سنگریزه ها را در میان سایه های دودی پراکنده کنید. Peña می گوید ، با مفهوم درست شوید و موارد متصل را در سینی ها نمایش دهید. “من دوست دارم از Monstera ، یک عطر سبز ، با تمام چیزهای سبز که یاد جنگل است ، نگهداری کنم.”

بالا بروید برای جلب توجه به آن ، موردی مانند رژ لب ، عطر یا ماسک صورت را روی بلوک چوبی قرار دهید (کتابها هم کار می کنند).

نسخه ای از این داستان در اصل در آوریل 2021 در مجله Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.


داستان های بیشتر را با الهام از طراحی زیبا بخوانید:


اکنون گشتی در حمام الهه شارلوت تیلبری بزنید.

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>