ایده های لباس بهاری برای سال 2021

[ad_1]

به راحتی می توان گفت که وقتی صحبت از مهارت های اجتماعی و مدل سازی لباس می شود ، همه ما می توانیم از کمی تنظیم دقیق استفاده کنیم. در این بهار ، ما نمی توانیم بیشتر لذت ببریم که فرمولهای لباس جسورانه و رنگارنگ را امتحان کنیم. فرصتی برای کاهش سرعت در سال گذشته به این معنی است که بسیاری از ما قادر به درک کاملاً جدیدی از فصل هستیم – و رنگ شکوفه های جدید ، آسمان های آبی روشن و چاپهای سرگرم کننده و بازیگوش الهام بخش لباس های بهاری مورد علاقه ما هستند.

در این فصل ، ما انتظار داریم که شاهد مسدود شدن رنگ های واضح زیادی باشیم. ما به خصوص به ترکیب های روشن مانند فوشیا و قرمز ، صورتی روشن و نارنجی کرمی و سبز آهک و آبی علاقه داریم. اگر در پوشیدن رنگ تازه کار هستید ، یک لباس تن تا سر تا پا فرمولی ساده است که صیقلی و پر از شخصیت به نظر می رسد. آیا می خواهید سبک خود را به ارتفاعات جدید حتی پررنگ تر برسانید؟ سپس جرات می کنیم شما سعی کنید با دو قطعه چاپ شده از کمد لباس خود روبرو شوید. پرینت های چاپی و گل ها در همه موارد خوراک اینستاگرام ما وجود داشته اند و ما اعتماد به نفسی را که با یک لباس متضاد قوی همراه است دوست داریم. برای یک زیبایی زیبا و زیبا از زیبایی بهار ، ما یک لباس ساده و متوسط ​​با لباس خنثی و خنثی همراه با قاطرهای زیبا ، مربیان چاق یا مسدود شده مرسوم ، دوست داریم.

پیش رو ، 25 ایده لباس بهاری را ببینید که به اندازه ما برای اولین بار در خارج از کشور آماده هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>