ایده های مدل مو بهار Twist برای تابستان 2021

[ad_1]

بین اجتناب از گرما ، رطوبت و سایر عناصر بیرونی که می توانند حتی ساده ترین مدل های مو را به راحتی تحریک کنند ، تابستان یکی از بهترین زمان های سال برای آزمایش سبک های محافظتی است. ما طی ماه ها تابستان شاهد سبک های مختلفی مانند نوارهای گره ای بدون گره ، قفل های پروانه ای ، پیچ و تاب های مارلی و موارد دیگر بوده ایم ، اما حتی با الهام از مو که در حال حاضر وجود دارد ، یک سبک محافظتی دیگر نیز وجود دارد که ما هستیم اضافه کردن به هیئت مدیره خلق و خوی ما در این تابستان: پیچ و تاب های بهار.

پیچش های بهاری ، برای افراد ناآگاه ، شبیه پیچش های پرشور است ، با این تفاوت که بسیار کوتاه ترند – معمولاً تا شانه دارند – به این معنی که بسیار سبک تر هستند و هنگام پوشیدن احساس راحتی نخواهید کرد در گرمای تابستان. مانند پیچ ​​های پرشور ، پیچ های بهاری با استفاده از یک موی کشباف فرفری نصب می شوند که باعث می شود پیچ ​​و تاب ها بسیار موج دارتر و خوب ، فنری به نظر برسند.

این یک سبک محافظتی عالی است که باید در نظر بگیرید اگر هدف اصلی شما این است که دستان خود را برای چند هفته از موهای خود دور نگه دارید ، اما مدت دوام آنها احتمالاً به سبک زندگی شما و میزان مراقبت از آنها بستگی دارد. با این وجود ، تقریباً مانند نوارهای قوطی جعبه ای و بیشتر سبک های محافظ دیگر مانند آنها ، به طور کلی می توانید انتظار داشته باشید که پیچ های بهاری بین چهار تا شش هفته طول بکشد.

برای دیدن برخی از الهامات پیچش بهار ، پیش از این بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>