ایده های مدل مو محافظ قلاب بافی 2021

[ad_1]

قفسه های پروانه ای جدیدترین نسخه از سبک های محافظتی مصنوعی است. مدل موی الهام گرفته از دهه 90 و با نگهداری کم از موهای بافته شده موج دار Passion Twist برای دستیابی به نسخه بی دغدغه و بافتاری مدل موی لاک الهه مشابه استفاده می کند. ستارگانی مانند Leigh-Anne Pinnock و Ciara اخیراً از پروانه های زیبایی در اینستاگرام استفاده کرده اند و به سرعت ما – و بقیه انگلستان – را که سعی کردیم این مدل قلاب بافی را برای بهار و تابستان 2021 امتحان کنیم ، الهام بخشیدیم.

ما عاشق این هستیم که قفل های پروانه چقدر آسان و سبک هستند. قفسه های پروانه ای که بیشتر در طول باب استفاده می شوند ، با روش سوزن قلاب بافی به دست می آیند ، با حلقه زدن موهای بافته شده موج دار از طریق یک تار موی خود ، و به آرامی موهای مواج را در امتداد طول بافته می شوند تا ظاهری آزاد و بافت داشته باشند. حلقه های کوچکی که موهای مواج در طول محل پروانه ایجاد می کند ، شبیه بال های پروانه است ، از این رو نامگذاری شده است.

اگر می خواهید پروانه خود را در خانه قفل کنید ، چند نکته و ترفند DIY وجود دارد که باید بدانید. یاسمین بوتچوی ، آرایشگر ، اهل لندن ، از The YB Studio می گوید: “اگر می خواهید آنها را انجام دهید ، تا آنجا که می توانید فیلم ببینید.” “و مدل مو را خیلی تنگ نکنید زیرا باید از زیر موهایتان مراقبت کنید. فقط حداکثر چهار هفته مدل را بگذارید و سپس آن را بردارید. همچنین قبل از انجام این کار مطمئن شوید که موهای طبیعی شما تمیز و مرطوب است سبک.” Botchway همچنین توصیه می کند هنگام انجام قفل های پروانه روی خود ، برای قسمت جلو و پشت مو از دو آینه استفاده کنید و مطمئن شوید که برای ایجاد پایه مناسب برای نتیجه صیقلی ، دارای پارتیک های مرتب و شفاف هستید.

قبل از مطالعه 10 مورد از سبک های محافظتی که پروانه قفل می کنند ، ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>