ایده های ناخن هنری Twist French Twist که باید در تابستان 2021 امتحان کنید

[ad_1]

وقتی نوبت به هنرهای ناخن می رسد ، سنتی تر از مانیکور فرانسوی نیست. طراحی کلاسیک ناخن که حاوی نکات سفید بود ، در اوایل دهه 2000 میلادی مورد پسند علاقه مندان به هنر ناخن بود و طی چند سال گذشته به آهستگی بیش از یک روش راه خود را به جریان اصلی باز کرد. این روزها مردم با مانیکورهای فرانسوی خود خلاقیت می کنند – از شیب گرفته تا معکوس – و با هوای گرم تر در افق ، می توانید انتظار تغییر دیگری را داشته باشید ، فقط این بار با رنگ ناخن های “تابش فرانسوی نئون”.

مانیکور “neon french twist” دارای نکاتی است که با رنگ های نئون در مقابل سفید استاندارد رنگ آمیزی شده است. اِل گرستاین ، مانیکور ، مشهور به POPSUGAR گفت: “آینده درخشان تر به نظر می رسد و ما در حال مشاهده ی پایان امیدوار کننده ای هستیم که از طریق رنگ منعکس می شود.” “چندین نئون در حال حاضر یک روند بزرگ است.”

گرستاین اصطلاح را برای طراحی ناخن طراحی کرد ، که او ادعا می کند نه تنها یک روش تازه برای افزودن زندگی به یک کلاسیک است بلکه یک روش عالی برای سرگرم کردن با چندین نئون در یک زمان است. وی گفت: “ما از مانیکورهای رنگی کامل دور شده و با مخلوط کردن و مطابقت داشتن سرگرم می شویم.” “نئون ها به مانیکور کلاسیک فرانسوی پیچ و تاب می بخشند. من احساسی را که این رنگها به وجود می آورند دوست دارم ، آنها باعث تقویت فوری روحیه می شوند.”

پیش از این بخوانید تا چند مورد جالب در مورد مانیکور فرانسوی نئون را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>