ایده های هنری ناخن “Flipside” برای نقاشی پشت ناخن ها

[ad_1]

ما در مورد روند هنر ناخن اغلب در POPSUGAR فکر می کنیم – از ناخن های “مکعب یخ” که از مکعب های یخ واقعی الهام می گیرد تا مانیکور “Pucci” که با رنگ های تند و الگوهای انتزاعی مطابقت دارد با تصاویر هندسی طراح مطابقت دارد – اما حتی با وجود خارج بودن آنها این روزها در حال تبدیل شدن هستند ، یک چیز وجود دارد که ما به ندرت به آن توجه کرده ایم: نقاشی نقاشی پشت از ناخن هایت تا به حال.

مانیکور “Flipside” ، همانطور که اغلب نامیده می شود ، ناخن هایی است که دارای طرح استاندارد شما در جلو است و یک رنگ پنهان (اغلب قرمز ، البته نه همیشه) که از پشت یا پشت ناخن ها بیرون می زند – مانند نوع مسیحی کفش Louboutin دارای پایین کلاسیک قرمز است. هنر ناخن Flipside به هیچ وجه روند جدیدی نیست ، اما محبوبیت اواخر اوج گرفته است. در حقیقت ، آنها اخیراً توجه ما را به خود جلب کردند وقتی که تام باچیک مانیکور مشهور عکس هایی از هنر ناخن سیاه و سفید سرگرم کننده ای را که به سلنا گومز در هنگام حضور در Global Citizen’s VAX Live: کنسرتی برای اتحاد دوباره جهان رویداد در 8 مه.

طراحی ناخن این خواننده یک مانیکور فرانسوی معکوس با رنگ قرمز روشن مخفی در زیر آن بود. باچیک عنوان عکس را نوشت: “چرخش فرانسوی با یک لغزش”.

هر چند که بدیهی است که بیشتر از کجا آمده است. برخی از موارد مورد علاقه ما را در مورد هنر ناخن فلیپساید پیش رو بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>